středa 14. srpna 2013

Další zútulňování bytečku :)

Fotky nejsou úplně nejkvalitnější, je u nás pořád takové podivně světlo. Ráno přímé světlo, odpoledne zase tmavo. Ale tady to je.

Postupně jsem vybalila všechny krabice po stěhování, pověsila zrcadlo a zabydlela se. Sice nemám tolik úložných prostor jako bych potřebovala, ještě mi chybí komoda s pár šuplíky. To se ale snad brzy dokoupí.

Pro to, abych se cítila jako doma, je pro mě důležité někam si vyskládat svoji sbírku naušnic a podobných serepetiček. Na parapetu bylo jediné místo kam se to dalo, i když je to lapač prachu... ale je to hezkýýý.. mám to krásně na očích a aspoň nosím i to, na co bych zapomněla, kdyby to bylo zavřené někde v šuplíku.
Samozřejmě je nutné vystavit si rámeček s fotkami, zatím čeká v rohu na pověšení. Protože nemám ještě úplně jasno, jak to tu ve finále bude vypadat, až koupím stůl a komodu, nechci ještě nikam tlouct hřebíčky.
Krabice z ikey se mi líbily, jsou pěkně holčičí- původně byly schované pod postelí. Ale pak jsem si řekla, že jsou hezké a můžou být venku a navíc je takhle využiju jako další odkládací prostor na kosmetiku na kterou nechci aby svítilo slunce. Celé dopoledne nám sem totiž vyložené praží a to nedělá dobrotu.


Stejný problém jsem měla s voňavkami, které by taky neměly přijít na slunce. Nechce se mi ale ty krásné flakonky schovávat, protože to tu krásně dekorují a dodávají tomu takový holčičí styl. jakoby to už nebylo dost holčičí co :D. Proto jsem to vyřešila tím, že jsem za ně strčila ten obrázek z knoflíků, který jsem vyráběla, no a ten stíní přímým slunečním paprskům. A je to :).

Dále moje sbírka náušnic, prstýnků, náhrdelníků a také štětce.Další důležitá věc na mém seznamu byla šatní tyč. Vestavěná skříň u mě v pokoji má pouze přihrádky a neměla jsem si tudíž kam pověsit svoje šaty. Vybrala jsem proto tuhle tyč, zase obligátně z Ikey, myslím, že stála 700. Chtěla jsem kovovou, aby byla bytelná a taky se mi na téhle líbí, že má využitý i prostor pod oblečením- výstavku na boty. Některé z nich se mi tak líbí, že by byla škoda schovávat do botníku a tak jsem to takhle vyřešila. Ze strany jsou i úchytky na kabelky, zkrátka se mi to moc líbí. 
koupila bych bývala bílou, protože jsem chtěla celý pokoj do bíla, ale smířila jsem se s tím, že zrcadlo je černé a nechce se mi ho přemalovávat :D, takže černobílá kombinace je dostatečně dobrá.


A když už jsem byla u toho focení, vyfotila jsem ještě svoje první dva šuplíčky s kosmetikou. Je to jen část mé sbírky, zbytek je pořád u rodičů. V prvním šupleti je to, po čem sahám každé ráno a v druhém stíny a tvářenky a tak podobně, s čím si vyhraju jen pokud mám čas a náladu.No a další věc na mém seznamu- neustále čerstvé květiny ve váze :) odškrtnuto!


4 komentáře:

 1. Krásně si to tam zdobíš :-) Hned bych se přistěhovala :D

  OdpovědětVymazat
 2. že máš taky letrox? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musela jsem si to vygooglit abych zjistila co to je.. a už chápu :D ne, beru Euthyrox, ale asi to bude víceméně stejný :D super postřeh!

   Vymazat