čtvrtek 29. srpna 2013

Berlintrip- nakupování!

To bych nebyla já, abych si nenašla chvíli na nakupování.. A když už je v Berlíně Primark...
Ještě jsem s Primarkem do této doby neměla tu čest, takže když už tak už. 
Vsechny nákupy jsem si šetřila na výlet do Londýna... Ale, nějak se to zvrtlo v momentě, kdy jsem začala po městě potkávat desítky žen s taškou z Primarku. Tak jsem si hned musela zjistit, kde že to tam najdu a hned druhý den jsme se tam vypravili.

Jeff na nákupy moc není, asi jako každý chlap, ale i jen za tu hodinku co tam se mnou vydržel, jsem stihla vybrat toto všechno:
Snažila jsem se nekupovat věci co nepotřebuji, takže jsem počet kousků vyselektovala a vybrala tohle. Někomu se to může zdát hodně, ale bylo z toho také hodně radosti :D 

Obyčejných basic tílek pod všechno možné není nikdy dost, stejně jako černých ponožek a punčocháčů, zvláště, když už tu máme víceméně podzim.


Už dlouho jsem sháněla pláťenou tašku. Mým kritériem ale bylo, aby měla dno- rozumějte, aby to nebyl beztvarý pytel sešitý ze dvou obdélníků látky. 
Tahle taška má všitý klín látky, takže je to přesně co jsem hledala. 

Roztomilé mokré kapesníčky na ruce do kabelky jsem tam za jedno euro nemohla nechat..


Po nějaké černé kabelce jsem se poohlížela už dlouho. Moje oblíbená je už dost stará a chtělo to změnu. Také jsem chtěla zlaté detaily, protože se mi na kabelkách líbí více než stříbrné. 


Co si budeme povídat, holinky jsem nijak akutně nesháněla.. Ale za tu cenu a při představě podzimní upršené Prahy.. Jsem moc ráda, že jsem je tam nenechala. 
Mám také zrovna nový průhledný deštník a tak jsem asi poprvé v životě predevčírem měla radost z toho, že venku pršelo a já je mohla poprvé vyvenčit. :)


Dalším úlovkem jsou balerínky! Budiž mi odpuštěno, protože jsem v Berlíně vyhodila dvoje svoje staré páry bot, takže jsem si náhradu zasloužila. Moje oblíbené sandály se mi rozpadly a ještě oblíbenější balerínky už vypadaly hrozně a nějakou dobu se už žáky poroučely. No a tady je pokus o náhradu :) zatím spokojenost! I kdyz vydrží určitě jen pár měsíců, myslím, ze za to stály.


No a kecky za tři eura... Jednu dobu jsem ty z H&M nosila pořád, tak i teď se někdy snad budou hodit.


A na konec něco ne z Primarku. Dochází mi čisticí gel na obličej od Neutrogeny a chtěla jsem si koupit něco, co u nas v ČR nemáme. S Clearasilem jako značkou nemám špatně zkusenosti, v USA jsem používala takove tamponky napuštěné takovou čisticí vodičkou. Fakt fungovaly, ale trosku mě pálily. No a tohle nepálí a krásně voní po brusinkách.

Tyhle tekuté linky od Maybelline kdysi prodávali i u nás, možná si vzpomínáte- akorát že obal byl stříbrno modrý. Mají jako aplikátor takovou hubičku/hrot a myslím, ze jsem nikdy neměla linky s kterými by se mi lépe pracovalo. Takže jsem zajásala, hned jak jsem je tam v regálu uviděla. Proč seu nás neprodávájí? Nechápu.. 


No nic.. To je všechno. 
Teď už jsem doma, zpět v práci, v pondělí zkouška.. Chci zase na dovolenou :D. 
Příští týden- směr Londýn! :)

Žádné komentáře:

Okomentovat