pondělí 29. července 2013

Náhodné fotky VI. aneb co mě v poslední době potěšilo

Co to kecám, je to zase skoro jenom jídlo :D

Pred měsícem jsem psala o svých narozeninách, ale uz jsem nenapsala o tom, že jsem potom měla skvělou narozeninovou oslavu se svými kamarády. Mimo jiné jsem dostala nejlepší dárek na světě- kávovar! Měla jsem strašnou radost a pořád mám, pokaždé když si dělám kafčo.


Snídaně s novým kávovarem a Markétkou. Perfektní.


Učení mučeni. Jeste mě to v září čeká :/...
Ale s vanilkovou CocaColou od Míši to bylo hned lepší. 


Moje ovocná závislost, mango a všechno z manga, cooler z costa coffee, syrovátkový nápoj, a třeba i šampon a krém od Balea :). Myslím, že mango bych mohla mít každý den, stejně jako caprese, uzeného lososa, meloun, nebo třeba chipsy. A to se není čím chlubit, to vím.


Fotky z výletu do Dětenic a středověké krčmy. Nechaly jsme si trošku nadávat, ale jídlo za to stalo :).


Cestou na chatu, kde jsme strávili víkend trháním jahod a povalováním se na zahradě. Asi mi neuvěříte, ale na tich slamáčcích jsme se předem nedohodly! :DRestaurace Podolka, kterou jsem objevila úplnou náhodou, když jsme tam šli s lidmi z práce na pokonferenční after party. Restaurace je přímo u Vltavy, sousedí s jacht klubem a nabízí ročně vegetariánské, veganské a bezlepkové speciality. Mimo to mají tedy také skvělý hamburger a grilovaný kozí sýr, které jsem zatím stihla zkusit. Za mě jednoznačně doporučuju, na slavnostnější večeři je to super místo. 


Co je lepšího, než když má Maky volný týden a přinese vám až skoro do práce dobroty na piknik k obědu? Můžeme to dělat každy den? :D


Stal se mi zajímavý zážitek ve Starbucksu na I.P.Pavlova. Dáváme si takhle Caramel Frapuccino, jak jinak nez se šlehačkou. ;). Jakmile jsem ale šlehačku snědla, zjistila jsem, že mi do kafe zapomněli přidat karamelový syrup. Vrátila jsem se nahoru k baristovi a poprosila ho, jestli by mi mohl jen "pumpnout" trochu toho karamelu, protože na to asi předtim zapomněl. To jsem ale netušila, že mi vezme kafe, vyleje ho, začne se omlouvat a dělat mi nový. Bylo mi ho úplně líto, doufám, že z toho neměl nějaký problém.. Každopádně mi pak manažer přinesl ještě tento lísteček na další nápoj zdarma. Takže jedině chválím jejich péči o zákazníka a smekám :). 


Když u vás dva měsíce bydlí Američan, má to (nejen) jednu výhodu- dostanete se k tomu, procházet se po Praze jako turista a konečně si všímat tich krásných budov, které jinak míjíte bez povšimnutí. A to je škoda. 

I <3 PRAGUE 


Znáte ty dny, kdy nikam nepospícháte a přeci jen se ráno probudíte víceméně brzy a pěkně odpočatí? 
Já takových dnů také moc nemám, když se ale poštěstí, den, který začíná dobrou pohodovou snídaní, snad ani nemůže být špatný :).

3 komentáře:

  1. Podolka je moc super! Skoro jsem na ní zapomněla, díky z apřipomenutí. Už vím, kam půjdu na slavnostní večeři za přijímačky, návrat z Francie, úspěšný zakončení prváku a oslavu narozenin (jo, takhle dlouho se moje rodina dokopává ke slavnostní večeři).

    OdpovědětVymazat
  2. Podolka je super! Určitě tam všichni běžte :)

    OdpovědětVymazat