čtvrtek 1. srpna 2013

ipsy Glam bag - americká taštička krásy II.

Pokud mě čtete pravidelněji, již jste na takovýhle článek narazili, myslím, že to bylo v lednu.
Abych zopakovala o co jde, jako se u nás minuký rok rozjela sezóna různých krabiček krásy, v USA na stejném principu funguje tahle taštička krásy- ipsy, dříve se jmenovala Glam bag. To se mi upřímně líbí více, ale co už, na názvu nesejde. 

Pokud znáte Michelle Phan, tak tahle Personalized Beauty discovery firma je její a produkty do taštička vybírá ona a její tým. 

Měla jsem objednanou i únorovou edici, ale došla bohužel až po mém odjezdu zpět do ČR. Takže balíček u sebe měl do této doby Jeff a já se k němu dostala až teď v létě. 

Řekla bych, že jejich filozofií je buď představit ne tolik známé značky, nebo ukázat vzorečky produktů, které by se vám mohly líbit a které si třeba později budete chtít koupit v plném balení. 
Únorová edice se tedy jmenovala Red carpet ready a za $10 své ceny se určitě vyplatila. Neskáču úplně do stropu, ale rozhodně mě potěšila. Zvláště kdyz už jsem jí platila před půl rokem, to je jako dostat něco zadarmo, vždyť to platila Kačka z minulosti :D ... Tak se mimochodem cítím také pokaždé mi přijde něco co jsem si objednala přes internet a zaplatila předem. 


Nápad s taštičkou mi přijde dobrý, přece jen, kdo chce pořád hromadit krabičky. Akorát, že se do taštička nevejde větší věc, ale tak možná v jiných vydáních? 

Tentokrat jsem ale v taštičce našla řasenku, čtveřici stínů, bázi pod make-up, gelové linky v kelímku a kartičky proti rozmazání řasenky. 


Báze od Pixi je moc příjemná. Vůbec neni mastná, mám pocit že hydrát jej jako krém a make up se na ní dobře roztírá. Je to sic mini balení, ale nanáším stejně tenkou vrstvu a v tomhle vedru někdy make up i vynechám, takže mi určitě nějakou dobu vydrží.
O značce MICA jsem předtim nikdy neslyšela a žádné gelové linky jsem nikdy předtim taky neměla. No, nevím jestli jsem prostě tak nešikovná, ale asi zůstanu věrná tekutých linkám. Vůbec se mi s tímhle nedaří nakreslit nic pěkného, asi to chce více cviku. 


Pop beauty řasenku jsem jeste nezkoušela, mám teď jinou a tak ji nechci zbytečně otvírat. Praktické mini balení ale oceňuju. 


Od Coastal Scents znám jen štětce, takže stíny mě překvapily. Odstíny jsou krásný, neřekla bych, že něco speciálního, výdrž musím teprve vyzkoušet.


A konečně naposled- kartičky, které přidržíte u oka, když nanášíte řasenku, to proto aby se vám neobtiskla na víčko.
No, nevím co si o tom myslet :D jako balení je roztomilé, zkusím to.. Ale ze by bylo rozmazavani řasenky mým největším životním problémem, který by si vyžadoval akutního řešení, tak to taky neni. Takže takova sranda, kterou bych si sama nekoupila a tak mám aspon možnost to zkusit.

Škoda, že do Čech neposílají, co? Hned bych to svoje předplatné zase zaktivovala. No možná až budu zase někdy v US. 

2 komentáře:

  1. Ty karticky mi prijdou naprosto genialni :D stravim vzdycky 10 minut rasenim oka a dalsich 10 utiranim rasenky z vicka :D nevim, asi jsi sikovnejsi :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. tak ono to není úplně šikovností.. spíš jsem chtěla říct, že už mi dá nanášení řasenky tak jako tak zabrat a představa, že si druhou rukou držím ještě něco u opka, tak to nevim fakt no :D

      Vymazat