neděle 2. června 2013

Narozky

Ty povodně, to je opravdu hrůza, upřímně lituji všech, kteří bydlí někde blízko vody.
Doufám že už to ale brzo opadne a konečně bude normální letní počasí..

Minulý týden jsem měla narozeniny, takže bych se ráda podělila o pár věcí, které mi udělaly radost. 

Dostala jsem kytičku, ta vždycky potěší, asi jako každou ženu.Došel mi také balíček od Sary z Ameriky, ten mi teda přímo vyrazil dech.. Takových věcí, to si snad ani nezasloužím :). Body mist od Voctoria's secret, Reese's a Butterfingers- moje nejoblíbenější dobroty. Potom nějaký make up a bločky a blbinky z Michael's- na to mě užije :) je vidět, že mě zná dobře :). Taky tam byl přívěsek a prstýnek z Forever 21- jak příznačné pro moje narozeniny :).

Sara, if you read this- thank you so much again :). It really made my day. Even week :).
Výčet nejlepších dárků hned pokračuje- tentokrát dárečkem od Markétky. Je hodně těžký tohle vyfotit, ale pokusila jsem se, pro predstavu. Je to veliký rámeček na pověšeni na zeď, ve tvaru filmu z fotoaparátu. Maky si dala tu práci a našla ty nejlepší fotky, které spolu za ta léta máme, upravila je a dala do toho rámečku. Úplně mě to dojalo, takovéhle osobní dárky jsou nejlepší. Teď si to hezky můžu vyvěsit v novém bytě a mít všechny ty super vzpomínky na očích :).
Děkuju!
O víkendu jsem absolvovala rodinnou oslavu s babičkama na chalupě. Dostala jsem finanční příspěvek na postel- to se už brzy bude hodit :) 

Od rodičů a ségry jsem dostala další přírůstek do své Pandora sbírky, jupí! Akorát pripravuju článek o Pandoře, takže se máte na co těšit :).


No zkrátka, měla jsem radost :). Děkuju všem! 

2 komentáře: