pátek 10. května 2013

Výlet do Budějovic na návštěvu za Markétkou a Ivet :)

Uz je to delší dobu, kdy jsem se vypravila na víkend do Českých Budějovic. Maky tam studuje uz dva roky a ja jsem se tam ještě nebyla podivat. Chyba! A ta se musela napravit.

Společně Maky a její kamarádkou Ivet (ted uz i moji kamarádkou, ha!) jsme měli naplánovanou tour přes nejlepší restaurace a večerní podniky Budějovic. A byl to vskutku nabitej víkend- jak můžete poznat podle fotek ;).

Takže kdybyste se někdy náhodou ocitli v Budějovicích, můžete se inspirovat a určitě zajít na burger do Hadoku. Měla jsem burger s quacamoli a byla to vážně dobrota. Maky s Ivet si daly burger z jelena a taky si pochutnaly. Vanilkova coca cola byl ještě bonus navíc. Řekla bych ze ten, kdo začne takovýhle drinky dovážet do Čech ve velikým, na tom určitě vydělá balík. Myslím že třeba po té cole, nebo po dr. Pepperovi by byla poptávka, ne?


Dalším highlightem výletu byla návštěva zámku na Hluboké. Myslím, že vedle Červené Lhoty je to asi ten nejkrásnější, který jsem kdy viděla. A že jsem jich navštívila hodně. Smekám před tím, jak je zámek udržovaný a v perfektním stavu. I fasáda z venku vypadá, jako by byl postaven teprve nedávno.

Úsměv!
Tyhle detaily se mi obzvlášť líbily. Jo a tu židli, bych si hned koupila- i když pochybuju, že v Ikee mají něco podobnýho ;)


Po výletě a po návratu do Budějic (nebo B-city, jak tomu holky familiérně říkají), jsme vyrazily do víru (malo)města. Nemohla jsem nenavštívit vyhlášenou Žlutou Ponorku. Pamatuji si, že v nějakém hodnocení barů se cca před dvěma lety umístila v horní desítce, a to jako jediný mimopražský podnik.
A vůbec se nedivím! Jídlo skvělý, avokádo s krevetkama opravdu top, drinky taky luxusní. A když trefíte happy hour, dokonce 1+1 zdarma? To chceš.
Po Ponorce jsme se ještě vydaly do karaoke baru Media, fotky jak zpívám s naprosto cizím klukem duet, radši zveřejňovat nebudu. Každopádně, v neděli mi bylo trošku špatně, ale ani to nám nezabránilo dát si na náměstí ještě oběd, před tím, než jsem se vypravila zpět do Prahy.
Děkuju holky, za super víkend v Budějovicích- i když mi to tak trvalo a píšu o něm až po měsíci.
Ale prostě víc takovýhle víkendů! 

Žádné komentáře:

Okomentovat