pondělí 13. května 2013

Marks & Spencer

Hrozně ráda nakupuju v Marks & Spencer. Sice jsem si tam v životě koupila všehovšudy jen jedno tričko a jedny boty, na jejich jídlo mě ale užije.
Kdo z vás to tam nemá rád?


2 komentáře:

  1. Miluju jídlo z M&S. MI-LU-JU! Momentálně je tam 20% dolů na Itálii, takže jsem sehnala ultralevný celozrný penne za 47 (to mi teda přijde sakra málo, když normální semolinová barila stojí 40). Je pravda, že na každodenní nakupování to teda u mě není, ale čas od času vyberu zlevněný věci, co ten den končí (nebo následující) a vždycky si strašně pochutnám.

    OdpovědětVymazat
  2. Jídlo z M+S je super, hlavně mě těší, že tu konečně zavedli ty čerstvé potraviny. Všechny ty Billy a Kauflandy se můžou akorát stydět. Kvalita a čerstvost je někde jinde. Například zelenina, co se v M+S prodává s výraznou slevou kvůli končícímu datu spotřeby je stále 10x čerstvější než ta, co se prodává v běžných obchodech za plnou cenu. Doporučuji mrkve, brambory, cibule a bylinky :) Nebo maso, třeba kuře tam chutná jako kuře a ne jak umělá hmota. Zbožňuju jejich dezerty (cheesecake, čokoládové věci), solené máslo, hummus, mrkvovou polívku, sýr stilton s mangem a zázvorem, smoothies... no skoro všechno! Teď začli dovážet i ty anglické tousty, mňam. Doufám, že sortiment bude čím dál širší.

    OdpovědětVymazat