sobota 20. dubna 2013

SWAP!

Konečně můžu napsat tento článek!
Už je to nějaká doba, kdy jsme se s Adélkou z Adele in Beautyland dohodly na swapu. Ani jedna jsme nikdy nic takového nedělaly, takže si troufnu říct, že jsme se obě dvě těšily na to, co nám přijde.

A přišlo! Sice jsme si daly finanční limit, který Adél teda určitě nedodržela.. ! Protože v předražené Francii tolik věcí muselo stát majlant.
Pro balíček jsem si šla rovnou před prací na poštu a musím se přiznat, že jsem zaizolepovanou krabičku nedočkavě přímo rozcupovala už na lavičce před poštou. A byla jsem nadšená :)

Takhle to všechno vypadalo:


Jednotlivé produkty jsem nafotila i zvlášť.
Nikdy jsme neměla nic od značky Kiko, i když jsem už něco zaslechla. Každopádně jsem se tu s ní nikdy nesetkala a tak jsem ráda, že jsem rovnou čtyři věci dostala od Adélky. Ještě bych mohla zmínit, že Adél pracuje také jako au-pair, ale pro změnu ve Francii. Takže produkty, které jsem dostala jsou z Francie! To co jsem poslala já jí, bylo zase přivezeno z USA, takže to bylo trošku international swap :).

První věc od Kiko je tahleta paletka stínů. Na stíny jsem úchylná, hrozně se mi líbí i tahle paletka. Působí dost luxusně a barvičky jsou krásný. Taky se mi moc líbí semišové pouzdro, to jen tak nějaké stíny nemají.
Tužka na rty! Musím přiznat, že žádnou tužku na rty nemám, snad kromě Revlon pastelky na rty. Barvička je krásná, moc ráda jí vyzkouším.


Dvě rtěnky, obě dvě moc krásný. Ta první trošku jemnější na každodenní běžné nošení...


... ale co teprve ta druhá! Musím říct, že z té mam asi i největší radost! Rtěnka je matná a přesně v odstínu, který ještě nemám. Vím, težko se tomu věří :D rtěnek mám hromadu... Tahle je ale vážně tak nějak zvláštní, trochu fialová, trochu cihlová, určitě bude jedna z mých nejoblíbenějších. Na výrazné rtěnky mě užije. I když je tak často nenosím, protože mě odrazuje vidina, toho, že se budu muset celý den kontrolovat v zrcátku.. ale teď, na jaře, když nebudu každou minutu smrkat a otírat si rtěnku do šály, to teprv budu mít pré ;)


Tady je to vše vyzkoušený na ruce. Vlevo matná rtěnka, uprostřed lesklá růžovo neutrální, v pravo tužka na rty.


A tady L'Oreal lak na nehty. Ten jsem upřímně tajně doufala, že Adélku napadne dát do balíčku :). Sama o něm několikrát psala na blogu, že je to nejlepší lak, který zná. Má vydržet až týden na nehtech i bez podkladu, či svrchního laku. To je pro mě nepředstavitelný a už se na něj chystám!


Borůvkový balzám na rty- ten bych nejradši snědla, end of story. Když něco nádherně voní, tak to potřebuju. A tohle je další věc kterou jsem přesně potřebovala. Má hrozně příjemnou texturu, takovou zvláštně voskovo-gelovou, nevím jak to popsat. Je to ale skvělý :).


Yves Rocher balzámy na rty. Balzámů na rty nikdy není dost. A ještě když hezky voní. A taky tak krásně přirozeně červeně barví, jako tenhle malinový.


A nakonec hrst vzorečků věcí, které tady třeba ani nemáme. Musím říct, že to byl od Adélky super nápad, protože ráda takovýhle vzorečky zkouším a pak se případně inspiruju a koupím celé balení.


Hrozně moc děkuju za skvělou zkušenost se swapem a až Adél dorazí zpátky do Čech, určitě se konečně uvidíme třeba někde na kafi. :) 

A kdybyste chtěly vědět, co jsem Adélce poslala já, můžete se podívat tady2 komentáře: