neděle 31. března 2013

První kosmetický nákup v Čechách

Jsem tu už měsíc a půl a pořád dodržuji svůj slib sama sobě- nekoupila jsem si vůbec žádnou dekorativku, světe div se! Ale přece jen jsem tam nechala věci jako šampon, sprcháč.. a ty jsem musela dokoupit hned první týden. Nějak mi to trvalo, ale teď se tu pochlubím, co jsem si musela urychleně koupit hned v prvním týdnu v ČR.

O produktech Dermacolu a Balei jsem celý rok jen někde četla, takže jsem jejich stojany musela hned vzít útokem.
Dermacol pistáciový sprcháč bych nejradši snědla! Tak krásně voní, úplně to člověku zvedne náladu. Sice moc nepění, což mi trochu vadí, ale jinak je to dobrota.

Garnier odličovací mléko jsem jen tak popadla, protože ho mám vyzkoušený a člověk se něčim odličovat musí.

Se Schwartzkopf šamponem je to trochu horší.. Vždycky jsem tenhle šampon měla hrozně ráda, ale teď mi nějak nevyhovuje..


Na Baleu Oil repair kondicioner bez silikonů jsem slyšela samou chválu. Já osobně výrobkům bez silikonu moc nefandím, ale jsem vážně překvapená. Střídám ho s Aussie a jsem spokojená. Mohl by být trošku méně tekutý, to je ale detail.

Mango Balea krém na ruce mi teď sedí v práci na stole. Je moc příjemný, dobře hydratuje, rychle se vsákne a krásně voní, to je přesně to co chci od krému na ruce.

Kapesníčky tam jsou spíš tak symbolicky, vzhledem k tomu, že je to teď věc, kterou mám v ruce asi úplně nejčastěji. Hned po mobilu. Ta zima už mě štve. Nechci opakovat sebe a všechny ostatní...
Připadá vám ale tohle jako jarní fotka? :D4 komentáře:

 1. Na Baleu Oil Repair se už neskutečně těším! Přes vánoce jsem si od ní koupila limitku - makronkovej sprcháč a jsem do něj neskutečně zamilovaná! :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem si ho koupila minuly týden! Mám ten s fikama a čokoládou. Taky bych ho nejradši snedla :)

   Vymazat
 2. Dermacol dělá pistáciovej sprcháč? To chodím v drogérkách s páskou přes oči? Při první příležitosti jeden beru! Všechno s pistácií musí bejt totiž neskutečně boží!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ber ho! Mají z ty samy edice i tělový mléko, ale to voní o poznání méně pěkně.

   Vymazat