neděle 24. března 2013

Podniky, které stojí za návštěvu- Pasta Krusta

Napadlo mě, že když už tak víceméně pořád chodím do nějakých restaurací, hospod a kavárniček, proč z toho neudělat rubriku? Nečekejte ode mě nějakou konstruktivní kritiku, spíše tu budu psát o místech, které mám ráda a kam se ráda vracím. O nějakým pajzlu s protivnou obsluhou se tu asi nedočtete. To už by mě museli parádně vytočit, abych měla potrebu, někoho před nimi varovat :D

Takže tentokráte, napoprvé to bude o Pastě Krustě.
Již je tomu asi měsic, co jsem se s Maky vypravily na večeři, bylo to těsně před mou welcome party a zrovna napadaly asi tři metry sněhu.
I když spousta z vás tenhle podnik už asi zná, ráda bych se tu o něm zmínila. Protože véča tam byla fakt skvělá.

Pasta Krusta se nachází přímo u tramvajové zastávky Vodičkova, takže víceméně je to všude blízko.
Nabídka restaurace je postavena na čerstvých domácích těstovinách, které vám kuchař přímo před vámi upraví tak, jak si vyberete. Můžete si jako my vybrat už doma podle webových stránek, nebo se rozhodnout až na místě. http://www.pastakrusta.cz/

Vezmete si tác, objednáte, pozorujete přípravu své porce a pak si jídlo odnesete nahoru do patra. Prostředí je tam moc příjemné a nejvíc nás potěšil květináč s čerstvou bazalkou na každém stole. Bazalky není nikdy dost a nápad to je rozhodně originální a neotřelý.

Co se těstovin týče, byly výborný. Myslím, ze jsem měla nějaké těstovinky s kuřecím masem a krémovým špenátem, Maky měla tuším pomodoro. Mám ale podezření, ze tam všechno bude chutnal skvěle.
Můžu jedině doporučit, pastě zdar!1 komentář:

  1. Já tohle místo miluju! Mám to asi 100m od školy, to je taky jeden důvod, ale po těstovinách se můžu utlouct! Já jsem si zamilovala ty s cuketou, pancettou a smetanou. Mít víc peněz, tak tam jsem denně.

    OdpovědětVymazat