středa 6. března 2013

Co je u mě nového, nejnovějšího

No, celkově od mého prijezdu se to tak podelalo, žádná hitparáda. Ale jsem vděčná, že mam kolem sebe tolik lidí, kterým na mě záleží a s kterými je mi vždycky hned líp.
Takže jsem teď v rámci strategického zlepšování nálady najela na zdravější životosprávu (až na ten alkohol, kterého už jsem vypila celkem dost) a taky jsem totálně vybrakovala bankovní konto a pořídila si iPhone 5. Bylo mi jasný, že to tady s HTC moc dlouho nevydržim. Jsem zkratka rozmazlená. Rok s iphonem a uz neni navratu evidentne. No, jsem na sebe pořád trošku naštvaná, že jsem tolik utratila.. Ale tak peníze budou a my nebudeme. To mi vždycky někdo říkal a ona je to koneckonců pravda.

Předminulý víkend jsem měla svoji welcome party, která byla skvělá. Hrozně ráda jsem všechny viděla a mohla si s váma popovídat.
V práci zatím taky všechno jenom dobrý :) Lenko, žádný pomluvy nebudou, vím že na to čekáš :D.
Jsem zpátky ve škole, povinnosti se už pomalu kupí a já si nedokážu pořádně ani představit, že si sednu nad učení.. No budu muset, už teď ve čtvrtek něco a do neděle další. Však já si zase rychle zvyknu že ano.

Jinak jsem se snažila vybalit věci, mám všeho tunu. K tomu volně navazuje další věc- snažím si najít byt, kde bych mohla bydlet se svou budoucí spolubydlící Ivčou :).
Takže toho je opravdu hodně a já nevím kde mi hlava stojí. A každý den musím vstát a přemoci svoji touhu zůstat celý den v posteli, čumět do blba a pouštět si písničky.

Tady mám jen dvě fotky z průběhu reorganizace mého života. Tuhle hezkou síťku jsem dostala od mamky jako dárek na přivítanou. Už se těším až si jí pověsím v novém bytě.
V té plné krabici jsou zase jenom neotevřené produkty, které mám do zásoby. Pro ty otevřené a používané si chystám pořídit nějaký praktický šuplíčky v Ikey.

Žádné komentáře:

Okomentovat