středa 13. února 2013

Recenze- Revlon "pastelky" na rty

Odolala jsem všem svodům chubby sticků a nekoupila jsem si ani jeden! S největší pravděpodobností by mi totiž asi nevyhovovaly a přece jen, není to úplně nejlevnější záležitost. Samozřejmě používám různé balzámy, spát nejdu bez Carmexu a i přes den rty něčím hydratuju. Když jde ale o vzhled přes den, upřednostňuji výdrž barvy před hydratací a tím páden jsem si radši než chubby stick koupila podobně vypadající pastelku od Revlonu. Just Bitte Kissable balm stain není balzám, ale dlouhotrvající barva na rty. Nedá se to přirovnat ani k rtěnce, je to prostě "stain", český výraz skvrna asi není úplně nejvhodnější. Skvrna na rty.. :D

Revlon mám moc ráda a protože se k němu jen tak zase nedostanu, až budu v Čechách, musela jsem od nich vyzkoušet tolik věcí, kolik se dalo.


Nejdřív jsem si na zkoušku koupila odstín Romantic, ty nude a růžovoučký barvy jsem hned přešla, když už, tak už něco, co bude alespoň vidět. Preferuju výrazný rtěnky. Mít nějakou nude je taky fajn- k výrazně nalíčeným očím, ale já mám opravdu ráda pusu červenou, nebo jinak výraznou.


Po vyzkoušení 45ky- Romantic, jsem byla nadšená a běžela hned pro další. Tentokrát jsem si vybrala křiklavě růžový Smitten, který na rtech zas tak křiklavý není a myslím, že to byla super volba.


Tahle vecička má tu výhodu oproti klasické rtěnce, že se mnohem méně otírá a nevytvoří na rtech vrstvu, ale naopak se do nich vpije a rty si barvu udrží i po otření. Můžete pít, jíst- a barva na rtech pořád drží. Sice ne tak intenzivní, ale přece jen vypadá lépe a vydrží déle, než jakákoliv rtěnka, kterou jsem kdy měla možnost vyzkoušet.


Barvičky to jsou krásné, dají se dobře vrstvit, můžete rty zabarvit jen lehounce nebo naopak výrazně. Na rtech jsou moc příjemné, nepřijde mi, že by nějak extra vysušovaly, můžete přes ně určitě ale máznout nějaký balzám.


Já jsem moc spokojená a určitě tyhle pastelky doporučuju!


Tady se můžete podívat na moje půl na půl rty :D ve stínu- na sluníčku je barva ještě výraznější. JE ale fakt, že jsem rty přejela vícekrát, můžete si s tím pohrát a opravdu dát jenom trošičku a vypadá to potom mnohem decentněji. Já jsem chtěla, aby barva na fotce opravdu pořádně vynikla.


Tak co na to říkáte? Doufám, že se někdy dočkáme toho, aby Revlon začal spolupracovat s českými drogériemi, je totiž určitě o co stát!

1 komentář: