středa 6. února 2013

Recenze- paletka Blinged od Sephory

To bylo někdy v listopadu, když jsem vyrazila na svůj obvyklý výlet do Sephory za účelem slintání nad paletkou Naked.. U pokladny, v košíčcích s miniaturkami a dalšími výhodnými věcmi ke koupi, jsem našla tuhle mini paletku. Byla to takova trošku náplast za to, ze jsem tam tu Naked zase nechala. Pro tentokrat.

Tahle Blinged paletka mě hned zaujala svým vzhledem, protože je prostě roztomilá. A když jsem uvnitř objevila samé neutrální a přírodní barvy, musela jsem ji mít. Za $15 určitě.Musím říct, že to byl skvělý kup! Paletka je malinká, takže se mi vejde do kosmetické taštičky do kabelky. Je také hodně multifunkční, obsahuje totiž nejen osm stínů, ale i pět lesko-rtěnek a jednu tvářenku. O paletce jsem se tu zmiňovala, už když jsem si ji přinesla domu- taky o tom, jak jsem jako překvapení až doma objevila, ze ma druhé patro. Koupila jsem so ji totiž už jen kvůli stínům, takže jsem doma byla příjemně překvapena.

Obsah každého jednotlivého stínu sice není nijak veliký, ale to mi vůbec nevadí. Už tak mám problém s tím, někdy něco z dekorativky vůbec dopotřebovat, takže bych byla jedině ráda, kdyby se mi to někdy povedlo.
Druhé patro skoro nepoužívám, tyhle lesko- rtenky moc nemusím, přibalený nepoužitelný štěteček jsem už rovnou vyhodila a tak je sem tam nanesu prstem. Ale tak v nouzi vám stačí jen tato paletka a mate tam všechno, včetně té tvářenky.Pokusila jsem se udělat takový swatch u mě na ruce, co se stínů týče. Fotka barvy zkresluje, ale tak aspoň pro predstavu. Stíny mají překvapivě dobrou pigmentaci, hlavně tmavší odstíny. Na druhou stranu ale trochu práší, ale žádná tragedie to není. Ta nejsvětlejší bílá je lehce perleťová a dva béžové odstíny jsou matné, jinak všechny ostatní obsahují jemný shimmer.

To by bylo asi tak všechno, ja jsem spokojena!2 komentáře:

 1. och och och och oooooch!!!! :D :D tak ta je nádherná!! :) Bože! ta je tak hrozně moc nádhrná!!!
  Škoda, že u nás asi nebude, ale za omrk nic nedám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju :) je vážně moc šikovná. Třeba v Čechách taky je nebo bude :)

   Vymazat