pátek 22. února 2013

První týdny v Praze

Ani jsem se nenadála a už jsem tu týden.. Jak se to stalo?
Byl to trošku šok, dorazit z Georgie, kde i teď v únoru bylo někdy až 20 stupňů, do Prahy, kde se můžeme radovat, když je zrovna nad nulou... Takže jsem si hned koupila nový kabát v Zaře a byla připravena čelit kruté zimě... Brrr, když já to tak nemám ráda! Snad už se brzo oteplí.

Celou zimu jsem teď po blozích četla recenze na krémy a na balzámy na rty a až teď jsem si zase připomněla, jaká je to opravdu nezbytnost v tihle mrazech. Ruce mám už po týdnu celý vysušený a pusu popraskanou, vlasy si musím mít taky dvakrát tak často... Žádný výhody z tohohle počasí neplynou :D

Jinak jsem už byla zpátky ve škole, zapsala si rozvrh- fakt pohodička, školu mám jenom úterý, středa, čtvrtek- a to jen ve středu tam musím být i odpoledne. Takže bude spousta času na práci.

Měla jsem největší štěstí. Všichni si ztěžují, jak je těžké najít práci... A já jsem už v pondělí šla na pohovor. Bylo to přes známost, vzali mě a zatím to vypadá moc dobře. Taková kancelářská práce, ale flexibilní a to je pro studenta nejlepší co může být. Takže jsem nadšená. Sice jsem si plánovala, jak budu mít nejdříve volno třeba dva týdny, pak budu něco hledat a mezitím si trochu třeba přivydělám v call centru... ale vyšlo to tak, že někoho hledali hned teď a já jsem šla na pohovor v pondělí- tři dny po příletu. Ale přece bych to neprošvihla kvůli dvěma týdnům flákání se.


...
Tehnle příspěvek mám rozepsaný už asi týden. Bohužel teď něco moc důležitýho řeším a tak mi vůbec nezbývá vůle a chuť k psaní. Rozhodně to ale neznamená že tady s tím skončím. Až se tahle etapa nějak překoná, určitě zase budu zpátky. A nebo teď budu psát o takových nenáročných věcech. Tak doufám, ze mi zachováte svou přízeň.

2 komentáře:

  1. urcite je pre studenta najlepsia kancelarska robota, a ked je flexibilna este lepsie!

    Inak pozyvam na TOP giveaway o vlasovu kozmetiku Macadamia hair. Tu:
    http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/03/top-giveaway.html

    OdpovědětVymazat