sobota 16. února 2013

Nové brýle od Firmoo.com!

Kdo mě znáte osobně, víte, že jsme si nikdy nezvykla na kontaktní čočky a že bez brýlí nedám ani ránu. Protože bez nich jsem úplně slepá, nosím je nonstop. Díky bohu v dnešní době už jsou brýle brány jako regulérní módní doplněk, ne jako něco, za co by se člověk- "brejloun" měl stydět.Brýle nejsou rozhodně levnou záležitostí. Když už si dokážete vybrat cenově přijatelné obroučky, pořád tu ještě jsou skla, které jsou tím dražší, čím více dioptrií máte. Dále můžete mít čočky antireflexni, s úpravou proti poškrábání, skleněné, plastové, neztenčené, ztenčené- ty jsou v mém případě skoro čtyř dioptrií nutností, pokud nechci mít brýle tlusté jako půllitry.. A tím vším se ta cena hodně nasčítá.

Přesto si ale myslím, ze není vhodné na brýlích šetřit. Pokud je totiz jako já nosíte nepřetržitě, chcete něco, co vám bude slušet, lichotit tvaru vašeho obličeje, v čem se budete cítít dobře a co půjde dobře kombinovat se stylem vašeho šatníku.

Já brýle nosím cca 10 let a za tu dobu jsem vystřídala asi sedm párů. Nejradši mám nové každý rok, protože je opravdu nosím pořád a chce to nějakou změnu. Posledních par let se mi uz ale nemění velikost hlavy :D ani tak můj vkus, takže ted jsem měla brýle troje, nejnovější, starší a nejstarší- ve kterých jsem si jen nechala vyměnit skla za silnější, protože se mi zrak bohužel stále zhoršuje. Jinak si ale nestezuju, myslím, že s brýlemi vypadám lepe než bez nich a celkově si bez nich připadám nesvá.
Zkrátka, nosím a střídám brýle moc ráda. Teď se teprve dostáváme k jádru toho, o čem tento článek má být: dokážete si představit moji radost, když jsem dostala nabídku na spolupráci od internetové optiky www.firmoo.com! No, měla jsem radost velikou a tak bych vám tu ráda představila jejich služby.

Nikdy předtim jsem o internetové optice neslyšela, takže jsem byla trochu podezřívavá. Protože jsem ale jejich brýle dříve uz viděla na nějakých jiných blozich, bylo mi jasny, ze do toho půjdu. Můžete si u nich vybrat brýle sluneční, dioptrické, nebo rádoby dioptrické, ale s nulovými skly. Já jsem si samozřejmě vybrala dioptrické, jak jinak.

K objednávce potřebujete určité informace, které jsou na normálním recepisu od doktora- samozřejmě číslo dioptrií a pak taky vzdálenost očních panenek (pupils distance), která je v milimetrech na papíru od doktora taky napsána. Ač jsem si té nenápadné kolonky PD nikdy nevšimla. Ale je tam.

Všechno bylo bez nejmenších problémů- balíček došel rychle a v pořádku. Tohle bylo kromě brýlí uvnitř:


Je to mini sada na případnou opravu brýlí + náhradní šroubky, které se vždycky můžou hodit, leštící utěrčička a látkový obal. Ten se spíše hodí k brýlím slunečním, protože dioptrické jsou podle mého přece jen dražší špás, než aby je člověk vláčel v pytlíčku. Taky jsem samozřejmě dostala pouzdro, ve kterém brýle byly, aby se nepoškodily. Tady jsou zblízka- vybrala jsem si podobný tvar jako mám svoje černé, takže jsem věděla, že mi plus mínus budou slušet. Taky se mi moc líbil vzor Tortoise, naše sloní kost. Mám z nich zkrátka radost! :) Tady je odkaz na můj výběr: http://www.firmoo.com/eyeglasses-p-2045.html#2900.


Další věc, kterou jsem chtěla zmínit, je jejich nabídka pro nové zákazníky. Podle mě je to rozhodně výhodný a jestli chcete brýle, určitě se podívejte. Pro nové zákazníky totiž nabízejí první brýle zdarma, jen za cenu poštovného. To je sice do ČR 24 dolarů, ale v případě dioptrických brýlí, je to i tak great deal! K nabídce se dostanete přes tento odkaz: http://www.firmoo.com/free-glasses.html. Vzhledem k tomu, že jsem byla spokojená, rozhodně můžu doporučit. Kdyžtak se mi potom ozvěte, jestli jste od toho šli.
What about you- Sara, AnnMarie, or Jeff? With the postage within the US it would be great deal don't you think? :) It's 7 bucks.

Tohle jsou propagační informace, které firmoo má na svých stránkách ohledně této akce:

"The old opinion that glasses are only necessities for people with vision problems has already gone. Glasses are increasingly becoming a fad and must-have accessories for celebs and fashionistas. Everyday we can spot millions of non prescription glasses wearers and we are constantly fascinated by many noted film stars’ signature non prescription glasses.They instantly upgrade your look of modern,sexy, vintage or geek by wearing different styles of frames. Any hot glasses/sunglasses /goggles frames you want can be found on Firmoo, and all are available for both prescription lenses and non-prescription lenses. Are you desperate to have a new look? Now here is the chance, Firmoohas launched a First Pair Free Program to people worldwide. You will absolutely fall in love with the excellent quality, affordable prices, fashionable designs, fast delivery and the good service after trying them with paying shipping only! You even can get a refund/exchange if you are not satisfied with them. It's totally Risk free, so why not have a try?"

To je všechno co k tomu asi můžu říct. Líbí se vám?
And at last, not least- I would like to thank to www.firmoo.com for this cooperation! :)2 komentáře:

  1. Tiez sa chystame objednavat, ja ale slnecne, ktore sa jednoznacne tiez oplatia. Kedze mam okuliare svoje za 260 eur, tak druhe nechcem :D

    OdpovědětVymazat