úterý 12. února 2013

Get yo' freak on! Tag- 15 divných otázek

Ještě jsem se nikdy nezapojila do žádného tagu, ale několikrát jsem o tom už uvažovala. Někde jsem viděla rtěnkový tag a ten meě dost zaujal, takže do toho se asi pustím příště.

Když včera Adélka zveřejnila tenhle tag na svých stránkach adeleinbeautyland a jeste me tam označila, nemohla jsem odolat a tak se pouštím do zodpovídání otazek tohoto podivného tagu. Je to 15 naprosto netradičních a divných otázek, doufám, ze se pobavíte- tady jsou mé odpovědi:

1. Máš nějakou přezdívku, kterou používá jen tvoje rodina?
- Moje rodina mě odjakživa oslovuje Kačko, takže žádná speciální přezdívka. Pamatuju si, ze jednou mamka měla nejaky prozření, ze mě přece nebudou volat Kačko, když mi je uz asi 17. A tak mě několik dní oslovovala Katko, než jsem se ozvala a ptala se, co se sakra děje? Tak jsme si to ujasnily, ze mi nevadí být Kačka a od té doby to tak zůstalo. Jinak se přiznám ke své skautské přezdívce, která některým z vás mohla dosud zůstat utajená. A to je Kačírek. Ano, teď je ta správná chvíle, od plic se zasmát na můj účet :)

2. Máš nějaký divných zvyk?
- Tich asi pár bude, ale teď si žádný nevybavuju.. Moji kamarádi, nebo třeba Jeff by o tom asi mohli říct více. Vím, že hrozně mluvím ze spaní, někdy česky, někdy anglicky a včera jsem prý dokonce i zpívala, sama o tom ale nevím, samozřejmě nic z toho si nepamatuju. Jinak nějaký zvyk, kterého jsem si vědoma.. Někdy když jdu v noci na záchod a vracím se do postele, chovám se jako pětiletá. Pospichám zpátky do postele jakoby mě někdo honil, rychle do ní skočím , aby mě nechytila imaginární ruka z pod ní, a rychle se přikryju, jako by pod peřinou bylo bezpečněji :D Pak už jsem klidná, žádnými nočními běsy netrpím, takže to sama nechápu.

3. Máš nějaké fóbie?
- Ani ne.. Na holku mám docela vlažný vztah vůči pavoukům a hadům, vždycky jsem ta, která na chatě vyháněla pavouka z koupelny, zatímco ostatní holky pištěly v jiném pokoji. Ale tak nemusím třeba mravence, představa, ze by jich po mě leželo půlka mraveniště, fuj. Ale tak par mravenců se neštítím. Nevím, jestli se to dá počítat jako fobie, ale nesnáším zvuk polystyrenu. To mi běhá mráz po zádech a když je to v nějaký krabici jako výplň, snažím se ho vydolovat a zbavit se ho, jak jen to jde.

4. Jakou písničku si nejradši zpíváš nahlas když jsi sama?
- To je pokaždé jiný, podle toho, co je zrovna moje oblíbená. Posledni dobou to hodně byla Some nights od Fun a taky Daylight od Maroon 5.

5. Jaké drobnosti ti nejvíc lezou na nervy?
- Když někdo mlaská, nebo povídá nonstop trapný vtípky.

6. Co děláš když jsi nervózní?
- Olupuju si lak z nehtů a ty pak vypadají příšerně. Taky si je někdy okoušu, blbý zvyk, který se mě ne a ne pustit.

7. Na jaké straně postele spíš?
- Podle téhle otázky je vidět, ze tak je od Amerických blogerek.. Tady totiz všichni mají velikou queen manželskou postel jen pro sebe. A já taky měla :). Spím na straně u nočního stolku a u lampičky.

8. Jaký byl tvůj první plyšák a jak se jmenoval?
- Vůbec si nepamatuju. Jediného plyšáka si pamatuju díky tomu, že je zvěčněn na fotografii, kde jsme s tátovi spolu usnuli na křesle. Byl to dinosaurus a jmenoval se Soptík.

9. Co si objednáváš ve Starbucks?
- Rada zkouším věci ze sezonní nabídky. Miluju podzimní pumpkin latté, Vánoční ginger bread latté a taky Butterscotch latté. Jinak stálicí je u mě Caramel Macchiato.

10. Který kosmetický rituál doporučuješ pravidelně dodržovat, ale sama s tím máš problém?
- Namazat si večer obličej nočním krémem. Když to dodržuji, pleť se mi hrozně zlepší a paradoxně není ani tak mastná a problematická. Večer jsem ale někdy tak unavená, ze to vynechávám dost často. Uz jsem se ale naučila pravidelně odlicovat, s tím jsem taky mívala problém, ale teď už nejdu do postele neodličená.

11. Jakou stranou těla jsi otočená ke sprše?
- vždycky čelem ke sprše, jen když si vymývám šampon z vlasů, otočím se zády. Takže stejně jako ty, Adél :).

12. Umíš se svým tělem něco zvláštního, co ostatní nedokáží?
- Ne, asi ne. Nebo možna.. Vím, že někdo neumí tak zvednout obočí, ale to je hodně běžný. Jinak umím dost dobře šilhat.. To ale zase taková výhoda nebude :D

13. Co jíš, když máš blbou náladu, nebo se cítíš nesvá?
- To je právě můj problém- nejradši bych pak snedla všechno. A nebo kdyz jsem hodně vynervovaná, tak nemám chuť jíst. To se bohužel stane ale jen zřídka :D záleží na původu stresu.

14. Jakou větu, nebo frázi pořád opakuješ?
- Jediné, co mě teď napadá- v angličtině to bude asi "Well", nebo "basically". A v češtině asi slovíčko "prostě". Ještě mi Jeff připomíná, že prý často říkám "Tell me something", nebo "how did you sleep?"Asi se pořád ptám to samé..

15. Jde se spát- co si popravdě vezmeš na sebe?
- Noční košili, nebo veliké tričko. A někdy tlustý ponožky :)

Tak to je všechno. A co vy? Jake jsou vaše divné zvyky?
Na závěr tady přidám nejdivnější fotku sebe ever. Tak se mi prosím nesmějte :D Fotku pořídil Michal loni na poslední párty v MiniC, které jsem se zúčastnila. Abyste pochopili, proč mám takový výraz, musím vám vysvětlit co se stalo. Sedím si tak v nestřežené chvíli, někdy už po půlnoci, na židli a čumím do blba. V tom najednou někdo hned vedle mě praskne balónek a já se leknu. V té samé vteřině vidím blesk a uvědomím si, že mě zrovna vyfotil. Bože :D Vypadám tam jako blowfish, ta co se v nebezpečí nafoukne :D


5 komentářů:

 1. Skvely tag, do tohto sa asi zapojim aj ja :D

  OdpovědětVymazat
 2. S tim šilháním jsi mě pobavila :D a já si zároveň vzpomněla na jednu věc, kterou umím a nikdo jiný ji zatím neuměl a když ji někomu ukážu, tak jsou opravdu překvapený...totiž dokážu hrozně rychle "rozetřást" očima zleva do prava...:D Nejdřív to začalo, když jsem byla unavená a nemohla už večer číst, pak jsem se naučila to ovládat a zastavit, potom dokonce to i vyvolat :D Vypadám přitom jak přepadlá nějakým démonem :D asi to ale není úplně nejlepší pro oči...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, asi mi to neuvěříš, ale já to umim taky!! Kamarádka to vždycky uměla, když nám jsme byli menší a já se to pak snažila naučit a naučila. Je to pěkně strašidelný :D Ale nevydržím to moc dlouho, jen pár vteřin.

   Vymazat
 3. haha polystryren :D to je srandovni :D

  OdpovědětVymazat