neděle 27. ledna 2013

Prstýnky, náhrdelníky, náramky...

No a tady je zbytek mojí sbírky, kterou bych souhrnně nazvala "cetky" :).
Naušnice střídám více méně každý den, ale na prstýnky, nebo náhrdelníky tak nějak zapomínám. Takže teď, když jsem se tím tak prohrábla a vím co mám, tak se to budu snažit více nosit. Když už to mám, že jo.

První jsou na řadě prstýnky. Někdy vyloženě na veliký prsten nemám náladu, když jdu tady s Philipem v teplákách do nejbližšího obchodu pro mlíko, ale někdy je to zábava. Pěkně to "dress up" každý outfit.
Černá kytička nahoře a zlatá mašle vedle toho, ty jsem taky kdysi dostala od Silvy, protože si koupila v Primarku moc velký. Modrý prsten, víceméně uprostřed- ten jsem si koupila v Claire's tuším, protože jsem blázen do Kate Middleton a královský svatby a tak vždycky čtu všechny články a slintám... Tenhle prsten mě uhodil do očí, protože je velice podobný tomu, co ona má po princezně Dianě jako zásnubní. Pěkný, že jo. Hvězdice je velice zajímavá, ségra mi jí poslala k Vánocům. :) Jinak ten prstýnek dole s velikým bílým kamenem jsem dostala od babičky, když mi byli asi čtyři. Může se mu upravovat velikost a já ho mám víc jako vzpomínku, než že bych ho vážně nosila. Předstírala jsem totiž vždycky, že je to ten kouzelný prsten z Arabely, kterým otočíte a splní se cokoliv chcete. Po těch letech už ale bohužel nefunguje :D


Vločka je ze sady k naušnicím od Jeffa, klíče jsem koupila jako přívěsky v obchodě s výtvarnýma potřebama, asi za dva dolary dohromady. Tyrkysové srdíčko je moje nejdražší a nejopatrovanější, to mi dal Jeff, než poprvé odjel z Čech a mě tam na půl roku nechal :(. To už je teď ale naštěstí pryč a stěhuje se se mnou zpátky do Prahy :) jsem šťastná jako blecha! Medailonek s "paní" :D jsem hledala všude možně hrozně dlouho. Mám k němu i naušnice... Jestli se správně pamatuju, koupila jsem ho nakonec v Budyšíně, ještě na školním výletě s gymplem.
Kolečko s ornamenty jsem dostala k Vánocům od Jeffovi ségry.


Perličky jsou opět klasika, i když někdy to je už moc, hlavně tady, kde lidi nejsou na takovouhle "classy" jewelry připravení. Tady se ve velikým jedou tepláky, tenisky, mikiny. Vždycky, když nosím sako, Clint se mi směje, jestli jako jdu na pracovní pohovor. No zkrátka, i když je to Amerika, pořád je to venkov.
Stříbrné decentní kolečko jsem dostala od Alenky k osmnáctým narozeninám myslím :) Zlatočerné srdíčko je od Laury a taky jsem ho dostala k nějakým narozeninám. Oboje pořád nosím.
Poslední, starorůžové kapičky jsem koupila ve Forever 21 a pak k nim mám ještě náramek, ten tu bude za chvilku.


Tyhle mega korále nenosím moc často, protože můžou být někdy i omezující. Zlaté jsou těžké a modré zase moc dlouhé, takže se všude motaj. Ale pro oživeni jednou za čas proč ne?


Tyhle náhrdelníky jsou sice taky veliké, ale jsou tak krásné, že se jich nemůžu nabažit. Oboje jsou tuším z Forever 21. Ten bílý jsem si koupila minulý týden, když jsem tam vybírala dárek pro ségru. Nakonec jsem usoudila, že tohle asi nebude úplně její styl a koupila jí něco jiného. No a tím pádem tohle vyzbylo na mně :D Promiň Andy, doufám, že bys ho bývala nenosila.


Náramky. Moc nenosím, mám jen tu svou Pandoru. Ten růžový mi ladí k náhrdelníku a koupila jsem si ho proto v New York city v H&M.


Poslední věcí- připletly se mi sem i ozdoby do vlasů/brože. Přestože jsem je nosila moc ráda, tady mi to přijde až moc, přece jen pořád nechci vypadat jako cizinka ještě než promluvím. Zelená mašle je po mamce,  peří je jak dělaný na ples a to myslivecký dole jsem si koupila na Thanksgiving. Abych ladila s krocanem :D.
Jinak mám, hlavně v Praze teda, hodně čelenek, které jsem nechtěla v kufru tahat s sebou a taky několik elastických, které moc nenosím, protože mi splácnou vlasy, nebo mi padají.


No a to je všechno! Jenom to teď zabalit a v pořádku dopravit zpátky do Prahy :)

Žádné komentáře:

Okomentovat