pondělí 7. ledna 2013

Fresh- SUGAR lip treatment

Tuhle dvojku na rty jsem dostala jako dárek od Sephory. Mají tu akci, že když jste jejich "beauty insider", rozumějte- máte jejich věrnostní kartičku, dostanete malý dáreček k narozeninám. Já mám narozeniny v květnu a to jsem ještě kartičku neměla. Teď mi ale před koncem roku došel e-mail s nabídkou, že když jste z jakéhokoliv důvodu váš dárek nedostali, můžete si ho přijít vyzvednout. Samozřejmě jsem neváhala ani chvilku, asi je to taková ta typická česká vlastnost- něco zadarmo?? Kde? .. a hned tam běžim. Neřikejte, že vy jste jiný :D Tak jsem teda hned běžela. A dobře jsem udělala!


V týhle roztomilý malý krabičce na mě čekaly dva balzámy na rty, v mini balení, který není ale vůbec mini. Protože věcí na pusu mám nesčetně, stejně žádný nikdy nedopotřebuju až do konce. To se mi podařilo vlastně jenom jednou s červeným Garnier repair, který jsem tahala úplně všude a cíleně se ho snažila vyplácat. Stejně to trvalo celou zimu minimálně. 

Jinak zpátky k timto balzámkům. Ten červeno hnědo bronzový je vevnitř klasicky bezbarvý balzám. Má ale takovou netradiční konzistenci, skoro můžu říct, že tam ten cukr polorozpuštěný cítím. Každopádně voní hezky a dobře hydratuje. A to je to, proč používáme balzám na rty, no ne?
Mnohem více mě ale nadchl ten druhý v růžovém pouzdře, jmenuje se Rosé- je červený, "tinted", na rtech barví jen velice lehounce. Dodá takovou zdravou barvičku, řekla bych. A náááádherně voní, že bych ho snědla. 
Podle výrobce tyto balzámy mají obsahovat samozřejmě cukr a pak také antioxidanty, vitamíny a oleje ze zrn. Nebo jak byste přeložili seed oils. ;)

Dostala jsem je, když jsem byla před Vánoci s rodinkou v Atlantě, takže už jsem oba stačila dostatečně vyzkoušet. Produkty od značky fresh se určitě dají sehnat i v české Sephoře. 
Jen tak pro zajímavost, snažila jsem se něco najít na stránkách české Sephory a byla jsem naprosto šokovaná jak to tam vypadá. Stránky pomalu jak z počátku vývoje HTML kódu. Prosím vás, jestli někdo ovládáte základy programování, nabídněte jim svoje služby, protože tohle je o ostudu. A tohle jsou stránky americké Sephory- trošku rozdíl ne? Tam můžete najít celý sortiment, objednat online, zčekovat recenze na produkty, nebo se mrknout na složení krému po kterým vám vyskákala vyrážka :D Nesrovnatelný.
Musím jednoznačně pochválit balení. Nevím, jestli to je vidět na obrázcích, ale obal je netradičně kovový, není ale těžký. Uzávěr je taky vychytaný- víčko se šroubuje. Takže si můžete  být jistý, že se vám to nerozkřápne, nebo samo neotevře v kabelce a uzávěr se taky neochodí a pak se nebude pořád otvírat.
Tady jsem se snažila vyfotit ten barevný na rtech. Jak řikám, vypadá to nenalíčeně, přidá jen trochu přirozené barvičky. Taky není vidět když přetáhnete takže do kabelky na "to go", naprosto ideální.


Myslím, že si Sugar Rosé koupím určitě znova. Mňam!

Žádné komentáře:

Okomentovat