středa 30. ledna 2013

Balíček plný technologie z Číny :D

Zase jsem tak jednou prolézala internet a dopadlo to tak, ze jsem si zase něco musela koupit samozřejmě. Tentokrát se ale podržte- nebyla to kosmetika! Od Carolyn jsem asi před pul rokem dostala tip na stránku s levnými obaly na iPhone. Je to stránka www.casesinthebox.com. Nevím jak je to s poštovným do Čech, ale do Ameriky je to zadarmo a protože je to z Činy, mohlo by to byt zadarmo i pro nás do Čech, ze jo.
Jejich hlavním sortimentem jsou obaly na Apple produkty, ale i na telefony s Androidem a potom všelijaké příslušenství- sluchátka, mini repráčky, kabely...
Protože uz to Carolyn přede mnou vyzkoušela, nebála jsem se platit tam kartou. Asi před pul rokem jsem tam zavítala poprvé a vybrala si tři obaly na iPhone 4S, dokonce jsem sem dávala i fotku- tady.
Každý stál asi tak do tři dolarů a poštovný je na všechno zadarmo. Takže ceny jsou úžasný. Kvalita pouzder byla taky úplně normální, navíc nejsou to žádný padělky, necpou tam žádný falešný loga.

Teď se ale vraťme k nynější objednávce. Chtěla jsem další pouzdro na iPad, protože mi Philip to červený pokreslil a taky se v kabelce po čase docela ušpiní a zašedne. Tak jsem si říkala, ze to prubnu. No, nezůstalo jen u jednoho obalu, uvidíte sami.

Jestli něco miluju, tak je to dostávat balíčky. Mám z toho vždycky druhý Vánoce úplně :D. Balíčku to z Číny trvá dva až tři týdny, ale tak zase je poštovný zdarma, tak kdo by si stěžoval. Když mi v úterý přišla upomínka, abych si vyzvedla balíček na poště, neváhala jsem a v rámci aktivit s Philipem jsem tam hned letěla :D
Domu jsem přivezla tohle- juchú. Krásný nápisy na tom, jak vidíte :)Rozbalila jsem to, práskací fólii dala Philipovi na hraní a už se jen kochala a zkoušela. V balíčku bylo tohle:

Nejdřív jsem byla trosku zklamaná, protože jsem si objednala leopardí pouzdro na iPad a přišlo mi takový tygří. Po chvíli jsem si ale zvykla a nakonec se mi moc líbí. Hlavně stálo asi $15. Oproti originálnímu Smart case od Applu, který je $40, úplné nic.


První věci, proč jsem si vůbec něco objednala, byl tenhle obal na iPad s Bluetooth klávesnicí. V normálních obchodech stojí tak $50-$100 a taky byl asi za $25, tak jsem si řekla, ze nemám co ztratit. Navíc tady se se zákazníky zachází maličko jinak, všechno můžete vrátit, pošlou vám zpátky peníze a nikdo na vás meni nepříjemný jako v Čechách. Nakonec nic posílat zpátky nebudu, protože klavesnice funguje jak má a já mám velikou radost! Na psaní poznámek ve skole jako dělané. Obal je sice trosku víc takový seriozní, ale je kožený a snad nějaký ten pátek vydrží :)Mimo to jsem si jeste vzala stylus pero, to taky funguje perfektně, obrazovka na něj reaguje bez problémů.


A naposled jem si nemohla při té ceně odpustit pár obalů na můj budoucí iPhone 5 :D už jsem tu totiž po tom roce tak zhyčkaná, že i jen dočasný návrat k HTC Wildfire bude jak návratem do doby kamenné.. :D ach jo. Uvidíme, jestli se rozhodnu investovat nějakých 15 tisíc do mobilu.. Uvidíme. Každopádně obaly uz mám ;)


Dohromady jsem za to všechno zaplatila něco kolem 70 dolarů, což mi přijde docela přijatelný. Naštěstí jsem to objednala a zaplatila už před takovou dobou, skoro před měsícem, že už mě ta útrata ani nebolí :). To je výhoda online nakupování :D 
Tak pá příště ;)

2 komentáře:

  1. Já budu muset kupovat nový telefon a vůbec netuším, jakej...mám právě htc wildfire a nejradsi bych ted sla do htc one x white...

    OdpovědětVymazat
  2. Ja jsem si ted tak zvykla na ten iPhone, ze mi třeba ten htc přijde tak zoufale pomalej a fotky nic moc... Proste jsem zhyckana :( Ach jo. Ale asi počkám do května a budu si od rodiny přát k narozeninám finanční příspěvek a pak si ho třeba koupím :)

    OdpovědětVymazat