pondělí 17. prosince 2012

Pojďme se trošku zasmát.. :D

Samozřejmě na úkor ostatních. Konkrétně miss ze South Caroliny, exprezidenta Bushe a Kellie Pickler. :D believe me, it's worth it! :D

Tohle první video mi ukázal Jeff a já na to fakt nevěřícně zírala, jestli to je vůbec možný :D... Ta holka je úplně ale úplně mimo. Je to krátká ukázka ze soutěže Miss teen USA, tahle holka zastupuje South Carolinu. Kdyby to tam nebylo slyšet na začátku přes tu znělku- otázka zní- Jak je možné, že pětina Američanů není schopna ukázat, kde leží USA na mapě světa. Moc pěkný je, že i ten chlápek s mikrofonem na konci taky horko těžko zadržuje smích.


Druhým videem je momentek našeho známého srandisty Bushe. Na youtube se toho dá najít milion, kde ze sebe chudák udělal blbce. Tohle je ale vtipný tím, že můžete úplně vidět jak mu to šrotuje v hlavě, sakra to jsem se v tom zamotal... To původní přísloví co se on snaží interpretovat je: "Fool me once- shame on you. Fool me twice- shame on me." No a takhle to je v jeho podání :D Hezký je, jak se to na konci snaží zachránit :D.


Tohleto asi všichni znáte, kolovalo to před nějakou dobu po facebooku, ale taky dost dobrý :D
Jo a ještě jedno takový rychlý na pobavení :D Když už se blíží ty Vánoce...

Pěkné pondělí přeji :D

3 komentáře:

 1. :D haha "Hungary" a poslední mě fakt pobavilo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta holčička, jak má takovej znechucenej výraz :D

   Vymazat
 2. Cara mencegah terjadinya ISK adalah dengan minum lebih banyak dan berkemih lebih sering
  obat kencing nanah

  OdpovědětVymazat