čtvrtek 20. prosince 2012

Mé nové přírůstky z drogerie

Před nějakou dobou jsem se vypravila do Walgreens pod naprosto nevinnou záminkou- a to, podívat se po nějakých vánočních dárcích. Jak to nakonec dopadlo asi vidíte samy. Tentokráte si to ale omlouvám tím, že na leccos měli slevu typu 1+1 zdarma, nebo alespoň 1+50%off. Takže se to všechno vyplatilo a nestálo to zdaleka tolik. A protože už se kvapem blíží doba mého odletu, k nákupům přistupuju trošku jinak. Snažím se doma dopotřebovat všechny možný produkty typu tělových krémů a lotions, sprcháčů a šamponů- protože takovéhle věci v pohodě pořídím i v Čechách a tím pádem je zbytečné, aby mi zabíraly místo v kufru. Na druhou stranu se už zásobím věcmi, které si chci odvézt do Prahy, abych pak nešla nakoupit najednou před odjezdem a nenechala v obchodě pětset dolarů. No, i to by se totiž mohlo stát, jak se znám. Takže se zaměřuju teď na to, co se v Čechách nedá sehnat a nebo je tam o poznání dražší. Možná se to někomu může zdát přehnané, ale do USA se asi v nejbližsí době znovu (bohužel) asi tak brzo nepodívám, protože zase budu chudej student v Praze, znáte to. Takže křečkuju už do zásoby. Proto některý věci tady ani nebudu rozbalovat a podrobím je recenzi až v Praze. Mým zatím neoficiálním plánem totiž je, proměnit to tady na takový více beauty zaměřený blog. Protože mě to blogování hodně chytlo a v Čechách asi nebude tak moc o čem psát, co se mého života týče. Takže jsem se rozhodla jít touhle cestou. Co na to říkáte?

Vrátíme se k nákupu. Po několika nákupech v Sephoře jsem se s vydrancovanou kreditkou pokojně vrátila do drogérie, holt co se dá dělat... Pořád se snažím něco si tady ušetřit, abych se do Prahy nevrátila úplně bez ničeho, jak jsem vloni odjela :) 
Takže tady to je takhle všechno pěkně dohromady a teď to nějak postupně rozeberu. Jak už jsem říkala, některé ty věci si kupuju záměrně až s sebou do Prahy, takže třeba něco ještě ani nemam odzkoušené.


revlon photoready primer, revlon colorstay aqua mineral makeup a revlon lip butter

Od revlonu jsem si toho tady za ten rok ještě moc nekoupila a asi toho začínám i litovat. Koupila jsem si svůj první minerální makeup, protože vím, že ho používá Carolyn a hrozně ho vychvaluje. Protože měli nějakou hrozně výhodnou akci na všechny Revlon produkty, koupila jsem si teda i Photoready perfecting primer, sice teď bázi mám ještě od e.l.f., takže tohle ještě zabalenou házim do kufru. O lip butters jsem četla jen samou chválu, tak jsem si koupila pěkně nude odstín creme brulle.


Krém na ruce od Gold bond, Wet and wild lak na nehty- kolekce od Fergie, aplikátory na oční stíny a tekuté linky ve fixu od Fabuliner

Ke krému toho ani není tolika co říct, prostě mi došel krém na ruce, který jsem měla ještě z Čech od Essence, tak jsem potřebovala jiný. Nechtěla jsem velkou pixlu, protože to nechci tahat s sebou zpátky do Prahy, a taky jsem chtěla aby hezky voněl. Tak mám tenhle. Koukala jsem po třpytkatejch lacích a tenhle stál asi dva nebo tři dolary, takže šup s ním do košiku. Mám už pěknou řádku věcí od Wet and Wild- rtěnky, stíny.. a musím říct, že jsem spokojená, ceny mají podobný jako elf, věci začínají od 2 dolarů. Trošku jsem se zásobila aplikátorama, který teď asi budu mít už navždy, protože jsem si koupila skvělý Sephora štětce. Ale na jednobarevný stíny to v pohodě stačí a po nějaké době je vyhodíte, stály asi dva dolary taky. Dalším je Fabuliner- linky ve fixu! Ty už jedny mám, takže tyhle beru zabalený s sebou. Jediný linky ve fixu co jsem kdy měla byly tuším od oriflame- Strašně rychle vyschly, takže jsem na pár let na tenhle typ zanevřela. Tyhle jsou ale super, koupila jsem je u pokladny ve Walgreens, ani nevím, není to asi nijaká značka, a stojej asi tři dolary nebo tak. To člověk pak nemá co ztratit. Jsou sice nevoděodolné, ale aplikují se asi nejlíp ze všech linek, co jsem kdy měla... asi kromě Maybelline v modrým obalu, který přestali vyrábět :( že jo Maky? Přes oční primer krásně vydrží až do večera a je to asi moje nejlepší/nejlevnější koupě roku.


Šampon coconut milk, kondicioner coconut milk, brazilian keratin therapy, moroccan argan oil- vše od firmy ORGANIX

Tenhle šampon jsem už několikrát čuchala u Zuzky a Carolyn, protože voní úplně nádherně a já jsem na kokosový věci úchylná. Protože stojí asi 8 dolarů a můj oblíbený Herbal Essences asi jenom 3,50, nikdy jsem se k němu ještě nědostala. Za 1+1 to ale neberte- i s kondicionerem. Jinak se pořád nemůžu zbavit suchých konečků vlasů, takže jsem si pořídila tyhle dvě mazadla- keratin therapy a argan oil na vlasy.


Jinak se všechno chystám náležitě otestovat a pak o tom zase něco napsat. Jako i o dalších věcech. Zatím se ale ještě chvíli budu držet zpátky, protože je mi jasný, že sem chodí i lidi, které zajímá čtení jen, nebo hlavně, o mém pobytu a životě tady jako Aupair. A proto to tu nechci úplně zahltit kosmetikou. Zatím ;).


pac a pusu!

1 komentář:

  1. Anda Merasakan perih saat kencing?bingung dengan gejala kencing keluar nanah?apakah anda sudah cek darah?pastikan anda tidak terkena Sipilis raja singa dan kencing keluar nanah!
    obat kencing nanah

    OdpovědětVymazat