pátek 28. prosince 2012

Co mi bylo naděleno

Myslím, ze nejsem jedina, kdo dárky moc rád rozdává, ale přeci jenom taky moc ráda dostává. Ne, ze ne ;).
Uz jsem se tu zminovala o tom, ze od rodiny jsem dostala přívěsek na svůj Pandora náramek. Sochu svobody, což mi je napořád uz bude připomínat. Take jsem dostala obálku s celkem dost dolary- toho si moc cením, protože jsem to nečekala. Jeste v sobotu večer v Atlante, když jsme byli v obchodaku, koupila jsem si tyhle dva sety v Sephoře. Stejne bych si koupila kosmetiku a chtěla jsem, aby viděli, co jsem si pořídila z časti těch peněz, které jsem od nich dostala. Byla jsem rozhodnutá koupit si paletku Naked, Sephora ale byla -dva dny před Vánoci- úplne vyrabovana. Chtěla jsem si proto koupit něco jiného ze svého věčného wishlistu. Uz jsem držela v ruce Porefessional a Hoola powder... A pak se to nějak zvrtlo. Uviděla jsem tenhle balíček od L'Occitane- sice s miniaturním výrobků, ale za neuvěřitelných $32, což mi přišlo jako skvělá cena- a i s taštičkou. A protože jsem slyšela na L'Occitane jen samou chválu, ale sama jsem dosud nic nevyzkousela- neodolala jsem a přihodila ho do košíčku.
Potom jsem taky objevila tenhle Benefit balíček- za nepochopitelnou cenu $38, kdyz uz jen Bella bamba samotná stojí $30?! To bych si pozďeji vycitala, kdybych to tam nechala. Sun beam jsem předtim uz taky okukovala a Stay don't stray primer mám odzkouseny a jsem s nim spokojena. Bright eyes tužka na oči uz je jen takový bonus.

Na všechny produkty napíšu časem recenze, uz se nemůžu dočkat. :)Od Jeffa jsem dostala dva veliky dárky. Dostala jsem poukaz do Day Spa, tam kde jsem byla asi před dvěmi měsíci a dostala jsem tam tu nejlepší masáž v životě. A ted si budu most užít Spoil me balíček, kde je masaz, zabal a masaz nohou. Hmmm, uz se nemůžu dočkat až se objednam.
Dalším příjemným překvapením byla vůně Fame od Lady GaGa, kterou jsem uz nějakou dobu okukovala a která mi krasne voní. Flakonek a i samotný fakt, ze je to od lady GaGa, je dost extravagantní- vůně ale takova šílená není a mně skvěle sedí. Má vonět v základu po kadidle a šafránu, v srdci jako jasmín, med a meruňka. Hlava vůně je prý orchidej a údajně rulík zlomocný. Zvláštní na tomto parfému je, že je to tekutina naprosto černá, na kůži potom úžasné nebarví.


Dalším příjemným překvapením byl tento stříbrný nahrdelnik od Jeffovi sestry. Cute :).
Bylo mi trochu líto, ze jsem letos přišla zkrátka, co se dárků od rodiny týče. Převzala jsem si alespoň takhle virtuálně po skypu svůj dárek, který za mě táta rozbalil :D dostala jsem papiňák a kuchyňský nůž, takže si říkám ze jsem vázne asi stará :D ne, mockrát děkuju.
Jasně z obrázků v rohu můžete vyčíst mé nadšeni :D

Po navratu z Alabamy me tady ještě čekalo poslední skvělé překvapeni! Konečně dorazil balíček od rodičů, který měl teda dojit uz před Vánoci, ale přece jen lepší pozdě než vůbec :). Dostala jsem hromadu věci, tady je jen ukázka českého jídla, který mě moc potěšila. Tyhle česky čajový svařáky u me hned vyvolaly vánoční náladu. Taky se divím, ze perniky dorazily v témeř perfektním stavu!
Další dvě drobnosti, které me potěšily, byl tento magnet od mamky- oh, jak jen mi to připomíná sama sebe :D, a taky prstynek od sestřičky.

Mám ze všeho velikou radost. Co jste nejlepšího dostali k Vánocům vy? Nebo co jste dali?

1 komentář: