středa 7. listopadu 2012

"Crafty Monday"

Tohle pondělí zkratka stojí za zmínku! Po jak dlouhe době jsem konečně věděla (nebo si myslela, že vím) svůj rozvrh, takže jsem se konečně mohla sejít se svou kamarádkou Sarou. Je to vlastně jedina kamarádka, kterou jsem si tu za celou dobu měla čas najít. Musím říct, že trávit čas s ni je opravdu super. Sara je hodně výtvarně založena, učí dokonce hodiny výtvarky pro děti ve skole.
Ja jsem ted konečně měla čas přes den, tak jsem se s ní mohla vidět. Nejdriv jsem ji tak různé povypravela moji šílenou historii za ten tak mesic a pul co jsme se nevidely.. A ona pak z ničeho nic- pojď, něco vyrobime. Nejdriv jsem byla poradne skeptická, protože vím o sobě jaky jsem nemehlo.. Ale nakonec to byl úplne nejlepší nápad. Inspirovali jsme se obrázkem monogramu, který už ona měla na zdi, použili jsme rámeček na obrázek, kus stary látky, lepicí pistoli a vintage knoflíky- a tohle z toho vzniklo a ja na sebe byla hrozne hrdá!!Taky jsem od ni dostala jako dárek tenhle "tumbler" ze zavařovací skleničky- to se mi hrozne líbí, přijde mi jak moderni umění :DSara, thank you so much again! I had such a wonderful time! I wouldn't believe that someone can make me so excited about "making something". I just thought I am not crafting kind of gal :D

2 komentáře:

  1. Thank you for the kind words! I'm so happy that we are friends and can spend some time together with our busy lives! Can't wait to see what me make next week!

    OdpovědětVymazat
  2. I am so so happy too :). Can't wait to get together again!

    OdpovědětVymazat