sobota 17. listopadu 2012

Fotky jídla, jakýpak copak

Za poslední týdny se mi v mobilu nakupila řádka fotek mňamin, ať už mnou vyrobených, nebo koupených. A protože já osobně mam fotky jídla nejradši, tak tady ja máte. Jídlo je prostě fotogenický!

Tohle není ani tak jídlo, jako součást pití, konkrétně smetana do kávy. A protože jsem se letos zbláznila do pumpkin spice, je to i tady. Pumpkin spice latté doma, co víc si přát! :)


Uzené mandle, výborná svačinka, akorát se vejde v autě do držátka na kelímky, takžeje vozim všude s sebou. Akorát, že to dost přehnali se solí, takže jich člověk najednou moc nesní. Nebo by neměl sníst, takhle.


Takhle já tady trávím svůj volný čas, v posteli, s  bagetou a obklopena vší elektronikou co vlastním :D


Našli jsme tady Německou restauraci! Neuvěřitelný! Jeff si dal vepřový, já si dala Gordon Bleu. Od té české kachny se zelím a knedlíkem to je pořád hodně daleko, ale tak aspoň něco od sousedů mi trochu připomnělo domov.


Jsem to ale hodná žena, tohle jsme měli minulou sobotu k snídani. Hashbrowns a vajíčka. Mňam.


Tohle jsem tu objevila v obchodě! Nekoupila jsem to ale, protože zas takovou odvahu anych zkusila ear wax nebo booger nemam :D.


Poslední dobou je mojim nejoblíbenějším místem na oběd Atlanta bread company. Zamilovala jsem se tam do téhle polévky. Butternut squash soup. Je to z něčeho, co je podobný dýni a taky to tak chutná a zkrátka je to výborný.


Upečeno podle receptu od mamky- pumpkin swirl brownies. Nevypadá skvěle? Bylo skvělý.


Nejsladší pití, které jsem v životě pila... Omylem jsem si to koupila v automatu ve škola, chutnalo to jak rozpuštěný bombony a kalorií to mělo asi tak jako dva hamburgery :D Nikdy víc.


Ty jo, mám hlad teď nějak, jak jsem prošla těma fotkama :D

Žádné komentáře:

Okomentovat