úterý 13. listopadu 2012

Americkej sekáč

Uz nějakou dobu vím o tom, ze tady ma byt údajně jeden hrozne dobrej Sekáč. Takovej ten, kde to není jen levný a oblečeni příšerný, ale kde člověk najde skvělý a originální kousky, které by nikde jinde nesehnal. A mnohdy také od značek, které bych si normálně nemohla dovolit. Třeba J crew svetr za $14? Paráda. Takze žádná česká příšerná hrabárna. Neříkám, ze v Praze neznám pár dobrých sekáčů, bude jich ale menšina.

Tenhle tady se jmenuje Uptown cheapskates a jsem rada ze jsem se tam vypravila. Vlastne mi o tom řekla Zuzka, což samo od sebe něco znamená, protože ona, mezi náma, v sekáčích nakupovat nemusí.

Co mě pobavilo, byly tyhle vešáčky v kabinkach. Nechápu jakým nedopatřením se většina věcí ocitla na věšáku "love it!" :D

Asi nějaká náhoda nebo co :D

Kdyz uz jsem měla vybráno, takový tři svetriky a pět triček, a stala u pokladny.. Najednou si vsimnu vystavenych bot UGGS. Akorát jsem se minuly týden poohlizela po internetu, kde bych je pořídila. Sice je nepovažuju za vrchol stylu, ale ke úžasný jak jsou pohodlný a ze i ve fejkovejch padelcich mi loni bylo v zimě v Praze krásně teplo. Než se teda rozpadly.. Tyhle by se snad rozpad nosit nemeli.

No zkratka a dobře, byl to jediny pár, přesně typ a barva co jsem chtěla, uplne nenoseny a samozřejmě jako zakon schvalnosti- moje velikost. Nechapejte me špatně, jsem rada, ale na druhou stranu jsem tam neplanovala tolik utratit.

No ale mám je, to je hlavní. A bude mi teplo. Za xx$ :D


1 komentář: