pondělí 22. října 2012

Relaxačně Stepforský podzimní víkend

Minuly týden nějak překvapivě rychle a bez větších komplikaci utekl.. Sice porad nemáme druhou nanny, ale Zuzka se rozhodla začít chodit z práce dříve, takze jsem v pondělí a ve středu dostala padla uz po šestý, což je pro me tady důvod k oslavě :D smutný.. Takze jsem večery strávila sledovani televize s Jeffem. Ačkoliv to je cinnost zcela pasivní a bezucelna, dodalo mi to pocitu, ze mám trochu normální život.
Můj spankovy deficit se do pátku docela nascital, takze jsem se dopovala kafem a pak i redbullem, ale nějak jsem to zvládla bez újmy. Pátek byl uz sám o sobě dost pohodovy den, Zuzka chtěla, abychom ji s Philipem potkaly někde na oběd, kdyz ona ma pauzu. Pauza na oběd se protahla skoro na tři hodiny, protože jsme opět zasly jeste někam do krámu. Tentokrat to bylo místo starožitnosti prodejna s vytvarnymi potřebami- Michael's. Tam mají naprosto všechno od dekoraci, rámu na obrazy, barev, niti, různých crafts pro děti, potřeb na výrobu šperků.. Úžasný, byla bych schopna tam utratit majlant. Nejradši bych nám s Jeffem nějak krasne a utulne vyzdobila celej byt, ale jsem od počátku dost omezena tím, ze tam jsme jen dočasně a co s tím, az se budem stěhovat zpátky do Prahy. Takze budu muset počkat a nějak poradne to vyzdobit az v Praze. Přece jen jsem ale nemohla odejít s prázdnou. Pořídila jsem dvoje roztomily vzory košíčků na muffiny a halloweenskou dekoraci na okno. Jo a taky- v záchvatu fascinace ručními pracemi- vlnu a jehlice na pletení :). Se zuzkou, ze budeme soutěžit, kdo udělá šálu dříve. Kdyz to zkratim, uz do neděle jsem prohrála, ale tak dulezite je zúčastnit se, ze ano..


V pátek večer jsme taky měli další pohovor s uchazeckou na nanny. Téhle bylo 18 a byla totálně perfektní. Samozřejmě chci aby uz někoho konečně našli a někdo mi mohl vypomoci.. Ale tak přece jen nechci aby byla lepší než ja :D ale co no.. Uvidíme, jeste budou další dva pohovory tenhle týden. Po pohovoru jsem se šla sbalit a konečně odjet na víkend k muzi. Při balení jsem zjistila, ze mi Philip počmáral obal na iPad. To me tak rozcililo.. A jeste nebyl schopny přiznat ze to udělal on.. A jak uz jsem toho po víkendu měla dost, úplne bych brecela. Zuzka me uklidnovala, ze mi zaplati novej.. Ale je to takový blby, ten obal stejne časem zajde a uspini se a ja vyvadim kvůli takový kravine.. No ale tak kdyz si člověk koupi smartcover z nejakejch 40 dolaru.. Tak to proste naštve.

Jinak na pátek jsme jeste měli naplánováno jít do haunted house- strasidelneho domu. Tady takhle před halloweenem mají takovéhle atrakce.. Akorát, ze tady to není jako strasidelny dum někde na pouti.. Nesmělo se tam fotit, takze bohužel nemám co vám ukázat, ale musím říct, ze to bylo dost desivy. Sice jsme čekali skoro hodinu ve frontě, protože dovnitř se pouští jen v menších skupinkách.. Ale myslím, ze to stalo za to. Je to proste jak v dome z nějakého hororu. Člověk chodi z místnosti do místnosti, kde číhají různý příšery, klauni, mrtvoly, psychopati, zombie, nebo pacienti psychiatrické léčebny v takových dost nepeknych sceneriich a jeste se vás snazi vydědit buď řevem, nebo naopak hrůzným šepotem. No zkratka sila.

www.plantationblood.com

Ve frontě před atrakci jsem pozvolna usinala, ale po tom, co nás tímhle prohnaly, byla jsem opět úplne probuzena :D.

V sobotu rano jsem musela vstavat uz v pul desátý, teda musela- radosti jsem vyskočila z postele- protože me čekala masaz!! :) porad jsem si stěžovala, ze me boli zada, az mi Jeff koupil masaz. Juchu juchu juchu. Musím říct, ze to byla nejlepší masaz, co jsem kdy od koho dostala. Maserka na me byla docela tvrdá, takze mám pocit, ze to opravdu mělo účinek. Protože ale mám ty zada hrozne ztuhly, půjdu za dva týdny znova, aby se ten proces dokončil. Taky mi potvrdila, ze to je tím, v jakem stresu neustale jsem a ze se to tam postupne hromadí uz delší dobu. Čemuž jsem dala za pravdu a rozhodla jsem se začít se víc šetřit ve smyslu nezabyvat se blbostmi a nedůležité věci a problémy tak nějak přejít. Ale kdyz ja jsem takovej řešitel.. Ach jo :D každopádně jsem se po masáži cejtila skvěle a odpočatě. Díky Jeffovi natisickrat! :)

Sobotní odpoledne Jeff strávil sledováním fotbalu a uklizenim koupelny (ano, mám nejlepšího muže na světe) a ja jsem v kuchyni pekla cupcaky. Použila jsem pumpkin spice mix na muffiny, který jsem si přivezla z Trader Joe's z Charlotte a využila nápadu, který mi poradila prave pokladní, u které jsem si ho koupila- rozhodla jsem se udělat cream cheese icing, vlastně sladkou polevu, nebo jak se říká tomu krému na cupcakes. Hrozne rada peču, možna jeste raději než varim.. Ale vždycky se tak držím něčeho jednoduchého.. Zádný velký patlani se zdobenim.. Tentokrat jsem se rozsoupla. Koupila jsem ingredience a cukrářský pytlik na zdobení. Opět jsem využila formu na muffiny od Markétky :). Naše trouba je taková lehce zrádná, tak jsem se modlila, abych to nespálila, ještě než dojde na zdobení. Povedlo se, takze tady je postup přípravy. Vzhledem k tomu, ze to bylo z pytliku, není třeba psát recept. Normálně z mixů nepeču, ale tenhle z Trader Joe's byl poctivej a pumpkin spice bych sama jen tak nevytvořila. Do svého cream cheese icingu jsem nevkládala moc nadějí, ale musím se pochválit, protože vysledek chutnal skvěle. Radši pomlčme o mé schopnosti manipulace cukrarskym pytlikem, ale chuť byla vynikající. Ona dva jsme si moc pošmákli :). Mnam.

Večer jsme šli do hooters na veceri a sledovat fotbal. Zacala jsem byt hrozne unavená a usinat, tak jsme se vrátili domu a Jeff se koukal tam, zatímco ja jsem si dala vanu, uvarila si čaj, zapálila svíčky a četla v posteli Harryho Pottera. To je univerzální věc ke čtení, která mi vždycky zlepší náladu.

Neděle je u me vždycky ve znamení deprese z nadcházejícího pondělí.. Tentokrat jsem to ale úspěšně prekonala a neděli celkem využila, byli jsme si zacvicit, k obědu jsem udělala salát... A pak přišlo něco dlouho odkladaneho- musela jsem si jít koupit džíny. Přes leto jsem džíny vůbec nepotřebovala, ale ted uz jsem byla v krizi. Naštěstí!! tady je na moji postavu asi tak stokrát lepší vyber než v Čechách, takze konečně mám dvoe džíny který mi skvěle padnou, nikde mi neodstavaji a nemusejí byt cely stretchovy ani na gumu. Třikrát hurá obchodu Lane Bryant a Curvy Levi's. :) opravdu God bless America :D

Zbytek neděle jsme pak po náročném vyberu džín strávili čtením v Barnes&Noble a taky sledováním Prava a pořádku. :D.

Ted je pondělí, doufám, ze tenhle týden bude aspoň tak dobrý jako ten minuly a ze zase budu mít nejaký ten volný čas. Protože jinak ani nemám čas psát na blog. Tak snad zase brzo :)

Žádné komentáře:

Okomentovat