pondělí 1. října 2012

Můj nálet na H&M

Už jsem snad počkala dostatečně dlouhou chvíli, abych se mohla konečně svěřit s tím, co jsem minuly víkend pořídila v Atlantě v H&M. :)  (Ano, tady ten náš znáček pro "and" píšou takhle, takže mi to počítač automaticky přepisuje, protože blogger je americká stránka..) Tady v Auguste bohužel hmko není, takže jsem tam okamžitě musela zavítat, když jsem se ocitla poblíž. Vzhledem k tomu, ze tady tak dlouho bylo vedro, můj šatník se skládá především z šatů a sukni a na podzim nemám nic. Takže jsem se dostatečně zásobila. Ještě mě čeká výprava za džínama, které se jako pokaždé hrozím a vůbec se mi do toho nechce. I když jsem slyšela, ze tady to budu mít s výběrem kalhot mnohem lehčí než v Evropě. Díky bohu tady žije tak veliký procento černošský populace, ze jsou speciálně na velký zadky připravený :D

Teď ale zpátky k tomu, co jsem si koupila v H&M:

Nejdřive jsem si všimla tohohle šátku, kterej je příjemně měkoučkej a člověk se do něj může pěkně zabalit. Sice ještě asi uplyne nějakej ten pátek, než si ho tady budu moci vzít na sebe, ale tak co.Několik věci jsem i nutně potřebovala, takže jsem se musela poohlídnout po černých legínach a obyčejných černých tílkach, které by se daly nosit jako podklad pod něco jiného. Našla jsem, a dokonce ta kolekce basic je i za rozumnou cenu. 
Další je pruhované tričko, na kterým se mi moc líbí, ze má tříčtvrteční rukávy, protože dlouhé zrovna dvakrát nemusím. Radši na sobě budu mít tilko a přes to mikinu, než abych si vzala triko s dlouhým rukávem. Jak tak přemýšlím, tady nemám dokonce ani jedno takové.
Dalším problémem byly svetry. Těch pár co aktuálně nosím, jsem si ještě přivezla z Prahy a jsou takový už dost pochybný, vytahaný, a dva dokonce i zašívaný, z dalšího trčej nitě.. Zkrátka nic pěkného.   Mám nejradši takové ty lehčí svetříky se zapínáním na knoflíky. Postupem času jsem ale zjistila, ze mi tenhle typ skoro vůbec nesluší, protože větsinou se mi svetr otvírá přes prsa a na břiše zase plandá, a nebo když je delší a já ho mám přetáhnout přes zadek, to je teprv tragédie :D takže jsem se rozhodla přestat se sháněním a místo toho najít něco smysluplnějšího. Takže jsem si koupila dva svetříky přes hlavu, černý a růžový a musím říct, ze to jsou super. Líbí se mi, ze na rukávu je přidáno pár ozdobných knoflíků, takže to všední svetr trošku pozvedne a dodá mu na zajímavosti. Je to maličký detail, ale ve výsledku to udělá hodně.Nejlepším a pochopitelně taky nejdražším kusem je tohle sáčko. Miluju sáčka, připadám si v nich sofistikovaně a inteligentněji :D a taky myslím, ze lichotí moji postavě. Rozhodla jsem se pro tuhle barvu, protože tyrkysová je asi moje úplně nejoblíbenější barva, i když za poslední dobu tady nosím nejčastěji asi tmavě modrou, kterou jsem si úplně zamilovala a nosím ji porad dokola. Jinak tohle stalo $35, což je podle mě cena, za kterou bych ho v Čechách nakoupila, takže o to je má radost větší. V tomhle světle ta barva moc nevynikne, ve skutečnosti je zářivější, ale pořád ne moc křiklavá, zkrátka akorát. Přijde mi, ze ať si vezmu cokoliv jinak nudného, jako třeba černé tílko a džíny, tohle sako to okamžitě pozvedne o sto procent.
Poslední věci jsou punčocháče. Snažím se nějak převést kousky z letního šatniku do podzimního a pravé leginy a punčocháče mi umožní dále nosit nejedny krásne šaty, co jsem si nakoupila na/za těch cca 6 měsíců horkého počasí. Tak a to je všechno, ono to sice nevypadá, ale suma to nebyla po převodu do českých korun zanedbatelná. Ale myslím, ze jsem investovala do věci, které unosim, takže se přemlouvam necitit se provinile :). Tedko musím šetřit, až budu v Čechách zase student s brigadou, nastanou mi hubenejsi časy. A to možna i doslova :D


2 komentáře: