čtvrtek 4. října 2012

Mám iPad! :)

Je ctvrtek a ja už se opět nemůžu dočkat dalšího víkendu. Tenhle týden byl tak narocnej, ze to ani není mozny.

Ted bych se ale rada soustředila jen na to pozitivni- a asi nejpozitivnejsi bylo, ze jsem si v sobotu koupila iPad! Jej! Konečně jsem se rozhodla, jestli tablet, nebo mininotebook a i přestože hodně informaci mluvilo proti ipadu.. Přiznávám se bez mučeni, ze radši preziju trochu ztizeni psaní, ale proste bylo mi jasno, ze z ipadu budu mít největší radost a tím padem se to vyplatí. A nadšena opravdu jsem.

Kritériem, které pro mě bylo nakonec rozhodující, je váha. iPad váží něco kolem 600gramu, což se opravdu s žádným netbookem srovnat nelze. Stačí ho jen tak strčit do kabelky a člověk ani neví, ze by tam něco takovýho nesl. Když jsem s sebou příležitostně nosila svůj veliký notebook, který je těžký jak kráva, hrozne mě otravovalo, ze jsem kvůli tomu musela nosit batoh. A já batohy opravdu nesnáším. Takže problem vyřešen. No a taky je to proste hezky a vymakany a všechny ty aplikace jsou bombovy. Možna jsem se stala oběti marketingu applu, ale co. Jeff, věcný zastánce applu, mi to rozhodnuti taky ulehcil :D.

Zkratka mám radost. A i když je jednodušší některý složitější věci dělat na počítači, myslím ze iPad je přesně to, co jsem potřebovala..

1 komentář: