středa 24. října 2012

Cupcakes

Přesto, že jsem o těchto cupcacích, nebo jak se to kurňa skloňuje, psala už v minulém příspěvku, na fotky se dostává až nyní. A to protože jsem si v neděli u Jeffa nechala počítač v liché naději, že vše bude jako minulý týden a tudíž se k němu v pondělí večer zase vrátím. Ehm ehm, nestalo se. 
Takže jsem poslední příspěvek tvořila na mobilu- což snadno poznáte podle překlepů a chybějící interpunkce. Jenomže, když fotky do příspěvku uploaduju přes aplikaci Blogger na iPhonu, fotky tak naskákají tak nějak bez ladu a skladu a nejde je nijak přetažením zpřeházet. Což u postupu pečení cupcaků je celkem klíčová věc. Koho by nezmátla nějdřív příprava polevy, potom hotový cupcake a nakonec mísa s těstem, he? :D Takže tady jen takový obrázkový průvodce. Hlavně jsem se teda chtěla pochlubit těma košíčkama s dýněma, proto vám to tu vlastně cpu :).


tamtadadá!(jedině na tomhle se ta poleva povedla, takže jsem ho vybrala za fotomodela) 
:)

4 komentáře:

  1. Máš pěkný lak na nehtech ;) to je takový ten nalepovací? :)

    OdpovědětVymazat
  2. děkuji děkuji. Jmenuje se to "impress manicure" a celý ty nehty jsou vlastně nalepovací, akorát že to je jako samolepka, neleješ na to žádný lepidlo a tím padem to neničí nehty. A vydrží až týden. Akorát nevim jestli to je už i v čechách :/

    OdpovědětVymazat
  3. Aha, děkuju :) mno nevím, zatím jsem to nikde neviděla, ale možná to je tím, že jsem se po tom nepídila, ale teď když půjdu cíleně, třeba něco objevím ;)

    OdpovědětVymazat