pondělí 1. října 2012

Záchrana vlasů na druhý den

Jestli stejně tak jako já nepatrite mezi stastlivce, kteří si mohou mýt vlasy jednou týdně a není to na nich poznat, tak tahle recenze by vám mohla pomoci s výběrem.

Možna je to tím, ze si vlasy mají každy den, ale druhy den je cela moje hlava splihla a mastné a proste mi to neda a musím si vlasy umyt, i když je mi jasné, ze se tak dostávám do nekonečného kolotoče, protože časté mytí to jen zhoršuje. Nekteré výzkumy sice tvrdí, ze to není pravda, ale já vím svoje- po skautskym táboře- kde to s mytím vlasu nebylo zrovna nejruzovejsi- se mi vlasy vydržely nemastit snad nejdéle. A to bylo super.

Teď jsem se ale rozhodla, ze vlasy budu mýt aspoň jen jednou za dva dny, aby se proces zpomalil. Co ale dělat, když ten druhy den vypadám jak strašák do zelí a tudíž se odmítám ukázat na veřejnosti? Odpovědi je suchý sampon. Nikdy jsem nebyla zrovna velkým fanouškem, ale teď jsem objevila na nejakem blogu zajimavy druh, objednala si ho z Amazonu a musím říct, ze je to úžasná vychytavka. Mým problémem obecně je, ze druhy den mám půlku vlasu u kořínku zralou na umyti, ale zase na druhou stranu konečky a délky jsou "frizzy" a vysušený. Takže jsem objevila kombinaci suchý sampon suchý kondicioner. Každy mast říkám na jinou čast vlasu, vycesu a jedem. Vypadá to super, je to skvělý pocit, protože najednou mate pocit jako byste si vlasy umyli a i vyfoukaly cca za dvě minuty. Takže muzu jedine doporučit!!

Tohle jsem já rano před (a to do odpoledne to je ještě znatelně horsi!) :D, a po použití těchto dvou pripravků- suchého samponu Batiste a suchého kondicioneru Suave:

3 komentáře:

  1. To nutně potřebuju :D po tý bikram yoze jsem se dostala do úplně stejnýho kolotoče :D

    OdpovědětVymazat
  2. Ty jo to vypada supr,snad je nakej kvalitni,ale me jednou kamoska pujcila suchej sampon v prasku a mohla jsem se z toho udrbat jak me pak svedela hlava...pze on vysusil i tu pokozku. Tak snad je ten ve spreji lepsi..

    OdpovědětVymazat