pondělí 24. září 2012

Zábavní park Sixflags over Georgia

Ted je pondeli a bohužel už za mnou je ten nejuzasnejsi víkend. Byla jsem hrozne nadšena ze na víkend vypadneme z Augusty a někam pojedeme, ale celkove to predcili i me očekávání. O to horší je tedko navrat do pracovni rutiny. To je fakt na nic :/.

Teď se ale soustredme na prave uplynuly víkend!
Do Sixflags jsme se plánovali vypravit už od jara, kdy otevřeli, ale nejdriv nějak nebyl čas a pak už bylo takový vedro, ze by to bylo neúnosny. Teď se akorát počasí trosku mírní, přes den je porad vedro, ale už ne takové dusno a rano a večer i trosku chladku.

V pátek večer jsem se dostala domu relativne brzo, asi tak v devět. Potřebovala jsem se dospat, protože to každodenní vstavani v šest cloveka vážně vyčerpává. Zároveň jsme ale chtěli vstát rano brzo, protože do Atlanty to jsou skoro tři hodiny. Šli jsme teda spát brzo a rano vstali v sedm. Je neskutečný jak veliký rozdíl to je, ta jedna hodina, jestli vstanu v šest nebo v sedm.

Tříhodinová cesta utekla jak voda a my už stali před branou Sixflags. Vstupné i parkování je drahý jako kráva, ale Jeff na internetu nějak zazracne našel promo kód, který nám dal online asi 55% slevu. I tak to bylo mastny, ale ušetřilo nám to hodně peněz.

Moje jediny zkušenosti s horskýma drahama jsou z Matejsky, různých českých lokálních pouti a pak taky z Legolandu, na což si už moc nevzpomínám. Když jsem hned při příjezdu uviděla tohle, docela to se mnou zamavalo a trosku jsem zapochybovala, jestli to vazne bude takova zábava jak všichni slibovali. A nebo jestli skončím nekde zvracici hlavou v kosi na odpadky.

Na poprvé jsme se rozhodli na to jít z lehka a vybrali si jednu ne moc krkolomne vyhlížející dráhu. Po ránu nebyly jeste skoro zádný fronty, tak to bylo skvělý. Když jsme tak čekali na ten vozícek, zacala jsem se trochu bát, Jeff ostrilenej, mě uklidnoval ze tohle nic nebude... Ale já jsem podělana už z ty stary dráhy v Holešovicích a tohle bylo tak třikrát takový!

No nakonec jsme to sjeli, já oči vyvaleny.. Usoudili jsme, ze vybrat si na zacatek tu nejstarší a nejrozklepanejsi dráhu nebyl zas tak úplne dobrej nápad. Bylo to hrozny a myslela jsem ze umru- takhle bych shrnula své pocity :D..

Pak jsem hodně dlouho sbírala odvahu vůbec se odhodlat na něco dalšího.. Zkusili jsme několik pomalejsich a klidnejsich jízd, sjeli divokou reku, kde jsme se uplne durch namocili, dali si oběd a tak..

Pak si ale říkáme, ze když už jsme tu s za ty peníze.. Měli bychom zkusit nejaký ty děsivější jízdy. Zacaly se tvořit fronty, takže jsme čekali asi 40 minut na "Mind bender", už ten název. Brr. Nikdy jsem ještě nebyla na něčem, co by jelo takovou tou smyčkou hlavou dolu a tady na tom byly smyčky hned dvě. Tašku jsem i s mobilem měla ve skříňce, takže tuhle dráhu jsem nevyfotila. Když jsme nasedli a vyjeli do toho prvního počátečního "kopce", byla jsem tak vydesena, ze se mi chtělo vyskocit..

V půlce jsem ale s potěšením zjistila, ze stále žiju a zacala si to užívat. Pak už to šlo jedno za druhou. Šli jsme na několik dalších děsivých jízd.
Na fotkách jsou ale vetsinou jízdy na které jsme nesli a ja tudíž u sebe měla tašku a mobil a mohla fotit.

Park je sám o sobě hodně velikej, mezi atrakcemi jsou ale takové remizky a stromy, takže z nich vykukuje jen ten nejvetsi rollercoaster- Goliath. (Jo, jako Golias, protože je to fakt obři)

S novým operačním systémem Iphonu jsem zkusila vyfotit i několik panoramat kolem dokola. Zkuste to rozkliknout, bude to vidět mnohem lepe.


Komentáře k fotkám:
Tohle jsem uviděla hned při příjezdu. Říkám si- sakra.. :D

Goliath, největší rollercoaster, na ten jsem se neodhodlala, rekneme, ze jsem tam nesla protože tam byla veliká fronta :D


Největší a nejstarší jízda, myslím, ze se to jmenuje něco jako American scream factory :D.Vodní jízda- byli jsme úplne mokrý.Dare devil dive- sebevražda, tam by mě nikdo nedostal.
Kolotoč


Cukrkandl!! :)
4 komentáře:

 1. Bylo to jako kamikaze v Řecku? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo!! Nejdřív jsem byla vyděšená k slzám, ale jak to skončí, tak máš pocit, že už to můžeš udělat znova třikrát...

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Určitě je i něco takovýho v Evropě... A nebo až se sem s Jeffem jednou odstěhujeme a já budu hrozně bohatá a úspěšná, tak vám všem zaplatím letenku a uděláme výlet do sixflags :D Slibuju, true story! :)

   Vymazat