úterý 4. září 2012

Cesta zpátky do Georgie- návrat do reality

Náš čas v New Yorku a poté i ve Washingtonu postupně vypršel, tak jsme se museli pomalu vrátit (teda já) zpátky do Augusty. Rodiče sice měli dovolenou tři týdny, ale po tom prvním týdnu stráveným cestování jsem se já musela vrátit do práce.
Celá rodina tu ještě na pár dní zůstala, Zuzka s Clintem je nechali u nás v domě, za což jsem byla hrozně vděčná a bylo to super. Aspoň mohli vidět jak to tady vedu, jak si tu žiju a tak. Taky konečně potkali Jeffa, teda táta a ségra, mamka už ho viděla v Praze. Samozřejmě se jim moc líbil, což mě vůbec nepřekvapuje, protože je úžasnej :). Moc nám pomohl se vším organizováním, rezervacema a hledáním hotelů, no byla bych bez něj ztracená. Děkuju :).

Naše město je taková docela díra po granátu, kde není vůbec co dělat, tak jsme tak střídavě jedli a nakupovali, to jsou jediný aktivity co se daj dělat prakticky všude :D Ale i tak to bylo super. Minimálně mám novýho oblečení až do Vánoc. A taky šaty a kabelku od rodičů, které už jsou dopředu k svátku a Vánocům. Hodně drahá dovolená :D.

Rodina mi včera odjela, tak to bylo trochu (ne, kecám- spíš hodně) smutný :/ Ale snad si užijí poslední týden přes hory na cestě zpátky do New Jersey.

Přidávám pár fotek:

2 komentáře:

 1. Ahoj :-)

  Už tě čtu delší dobu a obdivuju tě, že tu svoji práci zvládáš. Čím déle tě čtu, tím víc měc láká se do Ameriky někdy podívat. Sice to nebyl nikdy můj sen, ale asi to začínám přehodnocovat :-) Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To me moc potěšilo, nečekala jsem, ze tohle bude někdy číst někdo jiny než moji kamarádi a rodina či jsou zvedavy co se u me děje :).
   Jinak- s tím jak to zvládám.. Někdy to není úplne tak slavný, brečím jeffovi na rameni když me to uz tak nasere :D. Kdybych ho tu nemela tak asi uz jsem zpátky doma, sama bych na to nemela..

   Vymazat