pondělí 9. července 2012

Farmářský trh a relaxace o víkendu

Konečně zasloužený víkend. Jenomže teď už je neděle a zítra zase zpátky do práce. Takže teď jen krátce, jak jsem se měla o víkendu.

V pátek jsem dorazila až po večeři domů za Jeffem. Chystali jsme se půlku soboty prospat, ale já jsem si vzpomněla, že bych hrozně ráda chtěla jít na "Market at the river"- farmářský trh dole v downtown. Ten je ale v sobotu od osmi do dvou, takže jsme se nemohli vyvalovat do dvanácti v posteli. Chtěla jsem aby na nás ještě něco zbylo! Takže jsem v sobotu donutila Jeffa vstát a vyrazili jsme na trh. Úplně super tam, kdyby nebylo takový vedro, bylo by to ještě lepší.
Koupila jsem si bio borůvky, cherry rajčata, kukuřice na večeři a fresh croissanty ňam ňam.
Odpoledne jsme potom strávili v obchoďáku a v knihkupectví, kde jsme si jako obvykle nad kávou přečetli nejnovější časopisy.

I neděle byla plus minus relaxační. Zavolala jsem si s babičkou a mamkou, byli jsme zacvičit si, Jeff se mi pokoušel najít hotel ve Washingtonu a podobně. Taky jsem pak uvařila večeři na kterou jsem náležitě pyšná- gnocchi s kuřecím masem a krémovou omáčkou se špenátem. dobrota. Teďko večer se ještě plánuju dokoukat na zoufalky, zbývají mi poslední 3 díly a jsem hrozně zvědavá jestli se Tom vrátí k Lynette :D

Ahoooooj!! :)


koupila jsem si nový naušničky. (a čtvery další :D )


Farmářský trh


Koukejte, co jsem pořídila v knihkupectví! Už se nemůžu dočkat! :)


2 komentáře:

  1. Ty jsi jeste nevidela manzelky!!:O :D
    Misa

    OdpovědětVymazat
  2. :D už jsem je všechny viděla!!! Bože, proč Mike umře?!? :(

    OdpovědětVymazat