čtvrtek 7. června 2012

Moje narozeniny! <3

Jak jste si prve asi všimli, u mne "v rychlém sledu" neznamená az tak v rychlém sledu..
Takže se omlouvam, ze mi to tak trvalo, ale ted jsem připravena se vám svěřit se svymi zážitky ze svých kulatých narozenin :).

Po tom, co jsme se vrátili pozde v sobotu ze Savannah, jsme uz jenom zalehli do postele. Já jsem si na Facebooku precetla několich prvních přání k narozeninám a moc mě potesily. Protože já jsem tady ještě narozeniny nemela ale díky časovému posunu v Čechách uz ano :).

Neděle- moje narozeniny zacaly dlouhým vyspavanim. Jeff pro mě měl narozeninove překvapeni, které jsme se rozhodli absolvovat az v pondělí. Pak z nej ale vylezlo ze doufa ze mám s sebou dlouhe kalhoty a tenisky.. Což jsem ja, která jsem přišla v podpatkach a v tašce zabky, samozřejmě nemela.. Takže překvapeni se odložilo na další víkend. Ale taky se k tomu dostanu ;).

Zpátky k neděli- nakoupili jsme si sladkosti a šli do kina na film co uz jsem dlouho Chtěla vidět. Burton's Dark Shadows! A bylo to přesně tak super jak jsem očekávala. Akorát ze někdy ten fake British accent Johnyho Deppa byl na mě trochu příliš.

Po navratu jsem strávila nejaky čas na skypu s rodičema, kdyz mi blahoprali k narozeninám (o týden později mi od nich přišel narozeninovy dárek na účet- tímto mockrát děkuji! ;) ).
Protože 27.5. nemám jen narozeniny, ale je to i zároveň den, kdy jsme se a Jeffem poznali, večer jsme se vypravili na napul narozeninovou a napul výroční :D večeři. Jeff mě překvapil a vzal mě do Fatz, moji nejoblíbenější restaurace, na steak. Uprostred večeře mi servírka přinesla dort, což jsem vůbec nečekala. Měla jsem radost a ten dort byl z peanutbutter, výborný!! :)

Večer jsem od Jeffa dostala k narozeninám řetízek a ten nejkrásnější přívěsek na můj Pandora náramek! Přála jsem si ho uz od zacatku, je nadhernej, s pravou perlou!

Tak tohle byly moje narozeniny, ještě děkuju všem za přáníčka, at uz na Facebooku, nebo smskou nebo emailem a podobne

- tím to ale neskončilo. O týden později jsem se konečně dočkala svého narozeni nového překvapeni! Byla jsem napinana ještě o jeden den víc, protože v sobotu jsme dojeli az skoro tam, ale pozde. V neděli, konečně!

Dostala jsem hodinovou projížďku na koni! Můj detskej sen se mi vyplnil az ted na narozeniny. Šťastná jako blecha :-*


2 komentáře:

  1. Ježiš já jsem místo řetízek četla, že jsi od něj dostala řízek.. :D:D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. víš, že já bych řízek docela ocenila :) nebo spíš chleba nebo českej rohlík se salámem!

      Vymazat