pondělí 20. února 2012

Pondělí- den kdy moje kreditka dostala pořádně na frak :D

Pondělí mělo začít kafíčkem ve Starbucksu s Maky. Teda já ve Starbucksu tady u nás a ona v Praze :)
Nastavila jsem si pečlivě budík den předem ale ráno mi přišlo že už je nějak podezřele pozdě a nic nezvoní. Tak jen tak pro jistotu zkontroluju budík- a jistě. Můj Iphone je chytřejší než já, takže jsem budík dala na pm místo am. Měla jsem patnáct minut do domluveného rande s Markétou. Díkybohu Starbucks je tady hned za rohem, takže jsem to stihla jen s několikaminutovým zpožděním. Skvěle jsme si pokecaly a daly kafíčko. Maky to taky náležitě zdokumentovala ;).Hrozná globalizace tohlecto.
Jinak jsem v tom Starbucksu strávila celé dopoledne, zavolala si ještě s Andy a dala si sendvič v Subway. Vypravila jsem se pak do obchoďáku. Nezmínila jsem, že jsem předevčírem byla nakupovat ve Victoria's secret! Teda nakupovat.. vlastně jsem tam potřebovala jít jen kvůli tomu, že ke každému nákupu nad 10 dolarů rozdávali "Secret reward card", což je vlastně jakoby dárková karta v hodnotě 10, 50, 100, nebo 500. Je to jakoby soutěž. Ale samozřejmě, že na tom oni vydělali a já vyhrála jen deset dolarů, ale stejně jsem měla radost a šla to tam dneska proměnit. Nakoupila jsem něco tentokrát ne pro sebe, ale dárek pro Andy a ta se teď jen musí těšit až jí dojde balíček, který slibuju poslat už od té doby co jsem tady :).

Taky jsem se stavila někde jinde.. Tak poslední dva roky toužím po tom, pořídit si Pandora náramek a střádat na něj přívěsky reflektující přelomové události mého života. Vzhledem k tomu, že všechny moje šperky (kromě dárků od babiček a náhrdelníku od Jeffa) jsou bižuterie, přišlo mi, že to není tak špatný nápad. Berme to jako investici, to mi pomůže cejtit se líp :D.
Minulý týden jsem si stáhla Pandora aplikaci a vytvořila wishlist do budoucna. Dneska jsem se ale vážně rozhodla do toho jít a začít. Je to nádhera!

Po cestě domů jsem se ještě zastavila na obří nákup pro nás dva na celý týden. Jeff byl dneska u doktora s tím zlomeným prstem a potom pracoval. Přivezla jsem oběd a ten nákup domů a zbytek pozdního odpoledne strávila u počítače. Potřebuju nějakej relax- zítra se ale zase vrhnu na jogu!

Večer mě Jeff vzal na večeři do Tacosushi, nejlepšího sushi baru ve městě, já prostě miluju sushi.. Všude kolem bylo už spoustu lidí, kteří se sem sjíždějí na Masters, který začíná ve středu. Lidi z celýho světa. Stejně si myslím, že to, že je tady Masters je jediný důvod proč Augusta vůbec má letiště. :)
Po večeři jsme si ještě dali Frappé ve vedlejší kavárně. Nikdy bych to neřekla, ale už mě začíná Starbucks trošku nudit. Tohle byla taková malá útulná kavárnička a přišlo mi to mnohem lepší. Měli tam šachy, tak jsme si je půjčili. Jeff je v životě nehrál, tak jsem zúročila své znalosti ze čtvrté třídy z šachového kroužku a zahrála si na učitelku. Bylo to super, krásnej večer.

1 komentář:

  1. haha, znudenost starbucksem by se tady asi nestala :D ale gloria jenan's coffee je stejne nej:) a co mas v pandora wishlistu?:)

    OdpovědětVymazat