středa 8. února 2012

Training- První den v St. Petersburgu

Takže, od včerejška jsem v hotelu Pence du Leon v St. Petersburgu. Docela ironie, že jsem jela do Ameriky do ruskýho města... No ale, hlavní je, že hned za rohem je oceán a že jsem si konečně prohlídla Floridský město za světla. Teď je tu půl sedmé večer a vypadá to, že jsem rozchodila Wifinu na svým počítači. Nebo taky ne, a až tohle celý dopíšu, tak se mi to celý smaže a google chrome ohlásí něco ve smyslu "Jejda, stránku nelze zobrazit!". Jojo, to budu mít radost.. Pořád se připojuje a odpojuje, což sice neni ideální, ale znamená to, že problém nebude v mým počítači, což mě potěšilo.

Od rána, co jsem psala naposledy, se stihlo spoustu věcí. Nejdřív jsme se s Danielle- to je ta kolumbijská spolubydlící, pracovním názvem Emily- potkaly v lobby našeho hotelu s Deborou, naší koordinátorkou, která tady teď s náma stráví tyhle tři dny. Nejdřív jsme šli do Starbucksu, kde jsem si dala Pumpkin spice latte (och) a ona nám představila program celýho tohohle cvičení tady na Floridě.Obvykle sem každý ob týden přijíždí takhle 3 až 8 holek a potom se vždy v pátek rozjedou ke svým hostitelským rodinám. Tenhle týden jsem tu jen my dvě. Nejdřív mě to teda moc nepotěšilo, při představě že se budu opravdu muset zapojovat do toho všeho interaktivního programu co nás čeká, ale pak jsem časem zjistila, že je to vlastně úplně to nejlepší co se mohlo stát, protože tenhle osobní přístup je vážně perfektní. Vlastně celá expert aupair je firma o cca čtyřech lidech, což se nakonec projevilo jako super, dneska jsem konečně potkala Megan a Jennu atd., s kterýma jsem si vyměňovala informační e-maily poslední tři týdny... Mam jediný štěstí, že Mark je teď mimo kancelář, protože toho jsem doslova buzerovala po e-mailu každý den ať už mi dá vědět o tomhle, napíše tamto, pošle tohle atd.
Dneska jsem zjistila, že je to ředitel...

Přes den jsme s Deborou prošly město, prošli seznamovacíma aktivitama, dostali přednášku o bezpečnosti, byli na obědě, kde jsem snad poprvý měla klasický a výborný ceasar salad a taky domácí canelloni, byli v obchodě s potravinami seznámit se s místním sortimentem a podobně.
Teď jsme s Danielle došli na pokoj a úplně vysílený padly do postele, já tady úplně usínám nad monitorem, a silou vůle ještě tohle chci dopsat. :)
Jinak je to tu krásný, všude palmy a mořskej vzduch a taky mě poštípali komáři!! Poprvé v životě v únoru a poprvé řikám - jupí!! :DPo ulicích tu běhají veverky, z čehož jsem já úplně u vytržení a ostatní jakoby je neviděli... jsou ale tak roztomilý!! :DUsínám. Jdu spát na pár hodin a pak na večeři někam a pak zase spát. Jet lagged.

Žádné komentáře:

Okomentovat