středa 15. února 2012

Svatý Valentýn v Americe!

Nikdy jsem z Valentýna nijak extra nešílela, ani v Český republice ne.. Ale tady se tomu zkrátka nedá vyhnout! Už od tý doby co jsem sem přijela, všude srdíčka, balónky, čokoláda a kytky... Ano, vím, že je to komerční americkej svátek, ale něco je na tom prostě hezkýho ne? :)

Každopádně, dnešek byl rozhodně zatím nejlepší den co jsem tady zažila. Vlastně ten úplně nejlepší za poslední měsíc. Konečně jsem se viděla s Jeffem :) a staly se i jiný věci- mam pro vás dneska pár fotek.
Jinak jsem chtěla poděkovat za vzrůstající zájem o to, co tady píšu.. Mám ohlasy od rodiny, od kamarádů a i od lidí o kterých ani nevím, že ještě žijou, že se líbí, takže tím pádem mám lepší motivaci v tom pokračovat. I když si nejsem úplně jistá, že můj nastávající život bude stále tak zajímavej a nejednotvárnej, jako tenhle první týden.

Na ráno jsem byla domluvená s Maky, že si v mých půl sedmý zavoláme. Půl hodiny před tím, než mám vstávat. Nařídila jsem si teda dva budíky na mobilu.. Bohužel jak jsem později zjistila, v půl sedmý jsem se dostala pouze k napsání zprávy typu "Nemkuzlu vsrtat jsdem uplnme mrftha. Profmin".. Horší pak bylo, když jsem nějak zamáčkla i druhý budík a nějak úplným zázrakem jsem se sama od sebe probudila v 7:15. Vystřelila jsem jak šipka z postele a běžela nahoru probudit děti. Jinak se ti ještě jednou Maky za to dnešní promeškaný rande omlouvám :-* Druhej den a už tohle.. hrozně jsem se teda styděla, ale Zuzka byla naštěstí úplně v pohodě a holky to stihly úplně krásně. No, budu muset chodit spát dřív.. Já bych vážně ráda, ale když se dostanu sem dolů, je tak 8:30 nejdřív a to se řekne, jít spát brzo..

Dopoledne jsme s Clintem měli na starosti několik pochůzek.. Jako například vyzvednout mi příručku na řidičák pro stát Georgia, ukázat mi Sophiino baletní studio, zčekovat na kolikátou hodinu se on objednal k zubaři, znovu se zajet podívat ke škole, abych tam příště sama trefila, ukázat mi cestu do místního YMCA fitness centra ve kterým máme celá rodina zaplacený membership.. Je tam dětský koutek, kde na děti dává pozor odbornej dozor (pravděpodobně mnohem odbornější než jsem vůbec já), takže musím zkusit jestli tam Philip bude chtít zůstávat, protože to bych pak mohla zadarmo na všechny lekce jógy, pilates a všeho možnýho jinýho, do fitka a do bazénu. To by bylo docela super řekla bych.

Potom jsme se rozhodli vyřešit problém číslo jedna- nový telefon. Jediná telefonní společnost, která by mi byla schopná dát simku do mého půvotdiho HTC telefonu má v naší oblasti dost špatný signál.. To teda nebylo řešení.. No, aniž bych já sama o tom něco věděla co a jak, už jsem seděla v Apple storu a rozhodovala se jestli Iphone 4S černý nebo bílý. Kde to sakra jsem?
Clint mě připojil k jejich stávající smlouvě, takže vyšel levněji, koupila jsem si i fólii a krásný obal. Koupila jsem si- tím rozumějte, já se usmívala a Clint diktoval číslo creditky.
Je to skvělý, vždycky jsem chtěla mít Iphone.. Ale tak nějak mám problém že ta Siri je chytřejší než já.. A taky to ještě bylo dost zbytečný, byla jsem se svým starým hátécéčkem dost spokojená. No a teď už nikdy nebudu chtít nic jinýho než Iphone, takže mě čeká budoucnost utrácení spousty peněz za nové a nové modely Applu. Thank you very much, Clint!Ne, tak samozřejmě že jsem ráda :) Hlavně jsem zase zpátky nonstop online. To jsem vlastně pořád i byla tady na wifině, protože jsme skoro pořád doma.
Takovou drahou věc jsem od něj nemohla jen tak vzít.. Něco jinýho bylo, když mi předtím ve Walmartu koupil koš na špinavý prádlo a svíčku a ramínka do pokoje, už to mi přišlo dost.. ale Iphone? Tak jsme se domluvili, že mu ho při mým odjezdu zaplatím, nebo jim ho nechám pro jejich další au-pair. (A hádám, že si rovnou půjdu koupit Pětku za ten rok) Jojo, Apple už mě má taky ve svých spárech. Akorát jsem ještě začala přemýšlet nad Ipadem :D
Vybrat si obal z tý stovky co tam měli taky nebylo úplně jednoduchý. Nakonec mám ale tenhle- malý kousek Evropy v mojí kapse :)Po návratu jsme si dali něco k jídlu a Já naložila Philipa zpátky do auta a poprvý já sama s dítětem! jsem jela na nákup. Koupili jsme jen mlíko, džus a hlavně kuře, který jsem chtěla udělat k večeři.. Dostala jsem svojí vlastní kreditku na tyhle věci, takže se cejtim jako velká holka!
Doma jsem se pustila do vaření, kuře jen tak na pánvi s bazalkou a bramborovou kaší. Protože jedí všechno z krabic, jedno domácí jídlo jim určitě prospěje. Uprostřed vaření najednou přišla Carolyn z venku s pugétem, že prý přišly kytky pro mě.. Já vůbec nemohla uvěřit... Tohle, že by Jeffa napadlo? Ale opravdu byly pro mě i s kartičkou s věnováním... To je věc, kterou jsem vždycky viděla jen ve filmech a vždycky chtěla zažít. No, rozbrečela jsem se jak malá holka, jak hezký to bylo.Já vím, že to Jeff teď čte a směje se, že píšu o něm.. asi jsem mu tuhle adresu neměla dávat ;), ale já zas chci aby se trénoval v češtině, tak pro to něco musím taky udělat. :)

Když se holky vrátili ze školy, Clint se o ně měl postarat a já jsem se šla připravit dolů, protože se blížila šestá, hodina kdy mě tu měl Jeff vyzvednout. Jentaktak jsem to stihla a už sem běželi děti s křikem "Kádka, your boyfriend is here!!" A byl..
Strávili jsme hezký Valentýnský večer v sushi restauraci, a přestože neuznává Valentýna, dostala jsem (heart shaped) butterfingers.. Protože si pamatuje, jak moc je mám ráda.  Jsem nadšená, že jsem ho konečně viděla a že ho vůbec mám. A jsem s ním moc moc šťastná. :-* Thank you, sweetie.
3 komentáře:

 1. Jeeeee, máš nejůžasnějšího muže! (Jeffe!!) a zatim i skvělej život, všechno zvládneš:)) to je skvělý, že máš iphone, stáhni si Viber, ať mi můžeš "Vibrovat" (-tak to řiká moje máma, voláme se takhle všude po světě, třeba teďko jsou naši v Marrakeshi, tak mi furt volá, že se jí stýská a co mám zařídit.. A já jí nemůžu říct, ať nevolá protože je to zadarmo:D) a budeš mi psát přes imessages!!!!

  Pusu!!!

  Jo a vim, že nejůžasnější se píše jinak, ale ipad mi to autokorektuje!! sakra

  OdpovědětVymazat
 2. Jak z americkýho filmu ... ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. nejúžasnějšiho muže mám!! Vážně jsem si toho vědoma, nechápu, jak můžu mít takový štěstí.. :)
  Ono to vypadá jako jak je to tu všechno bez chybičky, ale to víte, že bych ty děti nejradši někdy přizabila :D..
  Ale když je Jeff tady blízko, přežiju všechno :)

  Jee, chci taky do Marrakeshe :)

  OdpovědětVymazat