středa 8. února 2012

Slunečný den a hodně povinné literatury

Tak dneska jsme se vzbudily do krásného dne, sluníčko, příjemně teplo a konečně jsme odpočinuté po cca desetihodinovém spánku.
Na půl desátou jsme měly být v kanceláři agentury, která je cca tři bloky odsud. Po cestě jsme ještě popadly snídani ve Starbucksu, v hotelu totiž snídaně nejsou. Ze včerejší návštěvy jsem si vzala poučení, že když se mě barista zeptá na jméno, řeknu prostě "Kate", protože to co mi včera na tom kelímku vytvořil, po tom co jsem mu své jméno třikrát řekla a pak i vyhláskovala.. (a to to bylo jen "Katka"). Dobře, ode dneška mi pěkně prosím říkejte "Kadouka" :D

V kanceláři nám věnovali knihy, já dostala dvě, protože jedna je o dětech do pěti a druhá o starších. Jsou to pěkný bichle, dostali jsme i několik úkolů na pracovním listě co tam najít a vypsat... Knížky to jsou zajímavý, ale celý to přečíst, tak vím víc, než většina matek co už mají svoje děti dávno velký.


Potom, co jsme snědly snídani a vypracovaly úkoly, šly jsme se trochu projít po městě a do přístavu. V tom počasí nádherným to bylo moc pěkný.


Nádherný obchod s makrónkama

Ponce du Leon, náš hotel


Teď se chystáme na oběd a potom na CPR, trénink ohledně první pomoci. Konečně už si nějak začínám zvykat na ten čas a neusínám za pochodu.

3 komentáře: