neděle 5. února 2012

Poslední večer doma..

Tak už je to tady.. Jak většina z vás ví, zítra odjíždím na rok pryč. Je to divný, že tak dlouho nebudu v Praze, v Čechách, neuvidim rodiče ani kamarády. Teď ještě sedím doma v obýváku a nedochází mi, že je to vážně nadlouho naposled. Je jasný, že na e-mailu a na facebooku budu pořád, ale tak nějak mě popadla neovladatelná touha sdílet svoje zážitky z tohohle nadcházejícího "au-pair dobrodružství". Zrovna já, která si od malička založila miliony různých deníčků a sešítků a vždycky to dopadlo tak, že jsem nakonec tři jediné popsané stránky vytrhla a začla nanovo.
Nikdy jsem nějak moc blogování neuznávala, nic co zrovna nebyl blondesalad mě moc nebralo. Ale tak kdyby vás někoho zajímalo, jak se tam mám, tak si to tu můžete přečíst, prohlídnout a hlavně- okomentovat. :)

Ještě naposled před odletem jsem chtěla poděkovat všem za podporu, jsem hrozně ráda, že jsem se s váma všema rozloučila, ať už v čajovně, na after, na kafi, sushi, tataráku, nebo nad pivem, (ano, poslední týden byl finančně nejnáročnější co se týče jídla a pití) nebo doma - mám vás ráda :-* 
A za rok mě tu máte jako na koni! ;)

Žádné komentáře:

Okomentovat