neděle 26. února 2012

Perfektní sobota!

Je už lehce po půlnoci a mně se chce šíleně spát. Mám ale pocit, že vás prostě tentokrát nemůžu ochudit o příspěvek, zvláště ne ze dne jako byl dnešek. Do zítra bych to na stoprocent napůl zapomněla.

Ráno, než jsem se probudila, vysprchovala a napatlala na sebe všechno to co jsem včera koupila ve Wallgreens, bylo deset hodin. Nahoře už všichni seděli u snídaně, měla jsem poprvé v životě vejce Benedikt, moc dobrý. Jediné co jsem udělala bylo, že jsem převlíkla děti a pomohla Clintovi s vystěhováním všech Sophiiných věcí z jejího pokoje do Philipova. Dneska totiž konečně měl přijít nový nábytek pro Sophii, která od té doby co tu jsem, měla věci na hromadách po pokoji, šílený zmatek a bordel. Takže jsme celý ten nepořádek už naházený do krabic přenesli k Philipovi. A to včetně domečku pro barbínky, dvou kočáru, tří aut barbie, nosítka pro miminko a podobně. Ta má takových věcí!! Neuvěřitelně.
Já jsem se pak šla dolů připravit, že pojedeme s Carolyn do mallu a trochu něco nakoupíme. Já jsem přece musela nechat skoro všechno svoje oblečení doma, potřebuju akutně doplnit zásoby. A navíc tu mám jen patery boty, takže to je prostě jasný.
Nahoru jsem vyšla jako jiný člověk. Namalovaná, s kabelkou a podpatkama.. Po tom, co tu pobíhám celé dva týdny v teplácích a umaštěným tričku, protože jsem právě něco uklízela, vařila, nebo na mě někdo napatlal modelínu/lepidlo/čokoládu. To byl panečku pocit.
Takhle jsem přišla do kuchyně a Clint mi oznámil, že on i Zuzka budou potřebovat auta, takže budu muset řídit jedno z jeho pracovních, co právě dneska přivezl. Necítila jsem se na to, řídit jednu z jeho dodávek, tak si řikám, hej, proč ne. Tak jsem dámička vykoukla na zahradu a tam stálo tohle.Prosím, tuhle nádheru jsem dneska řídila :D
Nakonec se zjistilo, že Carolyn je pořád grounded, takže budu muset jet sama. A potom se zase zjistilo, že nepojedu ani já, jelikož všichni odjíždí a Sophii dorazí ten nábytek. Zuzka chtěla kvůli mně posouvat svojí study group, ale tak zarazila jsem jí, že to neni až tak akutní, že můžu jet jindy. No a tak jsem měla hodinu předtím než ona odjela, tak jsem jen sjela k pár bližším obchodům. Teda vlastně jen do Marshalls, což je vlastně něco jako outlet, značkový věci za skvělý ceny. Zastavilo mě hned první oddělení a dál jsem se nedostala- a to protože to byly boty! Všechny boty na podpatcích až na jedny jsem musela nechat doma, takže jsem byla úplně nadšená. Vybrala jsem nádherný boty Guess.
Hahaaa, 30 dolarů? Pomyšlení, že takových botiček můžu mít třeba 8 párů za týden mi lehce zdvihá krevní tlak. Ne, nebojte, neutopim se do měsíce v botách. Sama jsem si zakázala tam příštím týdnu/týdnech jet ;). Ale z tohohle mám hroznou radost.

Po návratu jsem narazila do stěhováků, přivezli nábytek a všechno sestavili. Sophia má krásný bílý nábytek, vypadá to jak u princezny. Je to krásný. Ona má i růžový stěny, oblečení hodně do růžova, hračky fialový a růžový... KDyž se s ní ale bavím, tak má nejradši modrou, hraje ráda soccer... Mám tak trochu pocit, že jí do tý princeznovský holčičky spíš stylizuje okolí, než že by taková ona sama byla. To mě trochu zaráží.
Never mind- teď přišla ta nejhorší část. Uklidit všechny ty hromady a naskládat jí vše do skříní a šatny. Řekla jsem si, že to začnu, než se děcka vrátí. Pustili jsme se do toho s Carolyn a přebraly nakonec všechny její věci. Vyhodily pytle zbytečných kravin, které si ani ona nevzpomene, že kdy měla. Vážně mám pocit, že já jsem měla hodně hraček jako malá, ale tohle? To je neskutečný! Patnáct barbie, pět baby dolls, mighty beans, polly pocket, nintendo, padesát her pro nintendo, deset my little ponnies, pět medvědů Build-a-bear... Vážně, všechno co kdy mohlo být mezi dětma v módě, má Sophie v pokojíčku. A upřímně, za celou dobu co tu jsem, jsem jí neviděla si hrát ani s jednou tou věcí. To je trochu smutný.
Ten její obří barbie dům je tak úžasnej, že se tak asi někdy v noci vkradu a budu si chvilku hrát, nebo nevim..

Trvalo nám to tři a půl hodiny, ale výsledkem bylo všechno oblečení a hračky srovnané v šatně a ve skříňkách, věci vyhozené, ustlaná postel a na skříňkách dekorace. Clint po karnevalu vzal děti do kina, tak jsme si řekly, že bychom do toho obchoďáku mohli jet teď.. Bylo pět hodin odpoledne, Zuzka po telefonu uznala, že si Carolyn zaslouží být puštěna a my jsme vyrazily.
Neskutečná sranda s tímhle autem. Není zrovna nejnovější a je ještě nějak podivně vytuněný, dělá to příšernej zvuk, jako motorka a cirkulárka, něco mezitim. Řídím to a chybí mi jen joint u pusy, abych navodila tu správnou atmosféru :D. Kdo mě z toho viděl vystupovat v tich podpatcích, ten se musela smát. Nepřestávala jsem se divit, proč na nás děti z ostatních aut ukazují a děti civí. Vždycky jsem zapomněla, co to vlastně řídim. Největší prča je, že to auto má na zadním skle neprůhlednou fólii, zevnitř černou. Takže couvání a parkování a všechno, pohodička ;). Ale tak nějak jsem to zvládla!

Carolyn mi dala slevovou kartičku co dostala v časopise, 10 dolarů sleva ve Victoria's Secret. No tak to už jsem si musela něco koupit přece! Odcházela jsem se třemi kousky prádla a o skoro 60 dolarů chudší (i po té slevě).. ale prostě to stojí za to.
Další obchod co jsem si hned zamilovala je Forever 21, to je Carolyn nejoblíbenější a vůbec se jí nedivím. Koupila jsem dvoje šaty, psaníčko, čtyři prstýnky a naušnice. Jsem nadšená!!!Amerika je vážně divná země. Víte, že se tu prodávají kalhotky s vycpávkami, aby ženský měli větší zadky? A neni to jen tak nějaká vtipná rarita- je to docela běžný.. To je asi ten důvod proč mě dneska v obchoďáku zastavili hned dva černoši za ty dvě hodiny co jsem tam byla.  :D Ale tak, říct, že jsem z Evropy a mám tady přítele, kvůli kterýmu jsem sem vlastně přijela, pomohlo.

Když už jsme se skoro chystaly odejít, Zuzka volala, naprosto ohromená po tom, co přišla domů a viděla co jsme to provedli s tím pokojíčkem. Byla hrozně nadšená a hrozně pořád děkovala, tak to jsem byla ráda. No, vážně jsme se dost nadřely, tak aspoň se nám dostalo uznání. A hlavně Carolyn, protože teď se s rodiči dost často hádají, tak myslím, že tímhle si hodně hodně polepšila.
Zuzka mi řekla, ať si zajdem na jídlo a třeba do kina, že všechno obstará s Clintem, tak to bylo fajn. Udělali jsme si girls night a zašly do kina na Vow. Koupily jsme si předtím hodně jídla a bylo to fakt super.
Dnešek jsem si vážně hrozně užila a i přes to hrozné uklízení jsem si odpočinula. Vlastně mám teď hrozně dobrej pocit z toho jak to vypadalo příšerně předtím a jak je to teď krásný. Škoda, že jsem neviděla Sophii, když to poprvé uviděla.

No nic, jdu spát. Jsem unavená, ale po tom shoppingu dneska jsem spokojená. Už aby tady byl Jeff a jsem šťastná. Už jen pět dní!
Dobrou*

8 komentářů:

 1. To je jako moje vysneny auto!:D
  Misa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, potom co by na tebe všichni koukali jak na blázna by te to přešlo;)

   Vymazat
 2. Krasne boticky!! a ta cena? užasný :)
  já chci takýýý :D
  Sara

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, mám z nich neskutečnou radost :)

   Vymazat
 3. kalhotky s vycpávkama zadku??? Chci žít v Americe!!! :)) Jen já bych tam asi nezvládla to jídlo, jak můžou být vůbec někteří štíhlí, když mají takhle příšerné možnosti stravování?? Asi celebrity si nechávají posílat jídlo z Evropy a ostatní nežerou nebo se na to vykašlou nebo já nevím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, je to tu jako země mne a memu zadku zaslíbená :D

   Vymazat
 4. jinak tady Kačka (žvejkačka), já sem prostě nemůžu přispívat pod jménem, účet twitter nestačí...holt naše starší generace...promiň:) Ale botičky úžasné, i když nechápu, jak na tom vydržíš stát dýl jak půl minuty, natož udělat krok:)) Měj se Kači, díky za skvělé příspěvky!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem rada ze se příspěvky líbí, cti dal. Jestli té potěší, tenhle blog čte i moje babička a děda, takže není úplne na míste vtipkovat o starší generaci :D

   Vymazat