úterý 7. února 2012

Let, let, let.. zkrátka hrozně dlouhej let..


Teď se akorát vyskytuju někde nad Quebecem, za mnou šest hodin, přede mnou ještě dvě a půl do Philadelphie.. Už jsem lehce otrávená, vyzkoušela jsem snad už kdejakou možnou polohu, ale možnosti jsou dost omezený. V ČR je teď půl osmý večer, tady půl druhý. Už i začínám být nervózní z toho že jsem si dlouho nezkontrolovala mobil, ale asi nebudu riskovat výpadek palubních přístrojů, protože jsem se chtěla checknout na forsquare v Canadě :D...


Překvapilo mě, že před letadlem ve Frankfurtu nebyl žádný imigrační úředník, který by se mnou dělal nějaký pohovor, tak jak to bylo minule v Amsterdamu... Každopádně jsem na palubě, tak jsem snad nudělala někde nějakou chybu, že bych něco přeskočila..

Jinak ale na Lufthansu si vážně nemůžu stěžovat, všechno fajn. Měla jsem hroznej hlad, než nám přinesli oběd a ten mě pak tak nadchnul... že jsem se prostě projevila jako typickej českej baťůžkář a vyfotila si ho no :D. Ale hrozně tajně, aby to tady ti businessmani co lítaj každej tejden neviděli.


No. Až přistaneme, tak se musim nějak hrozně rychle prorvat ven, mám na přestup jenom dvě hodiny a to musím projít imigračním, vyzvednout a znovu odevzdat kufr. Kdyžtak holt, jak mi radila Lenka, budu muset celou tu frontu tam předběhnout.

Už mam zase hlad... mohli by zas něco přinést :P.. Dneska to je fakt akční, ještě se tu hrozně nudim, ale viděla bych to, že zápisky z normálních dnů budou mnohem monotónnější.. vzbudila jsem děti, udělala snídani, odvedla je na školní autobus, dopoledne si hrála s malým, uvařila oběd, odvezla holčičky na balet... :D no, bude to úplně jinej život a jsem na to hrozně zvědavá! Přesně před měsícem a dnem jsem se vrátila domů a teď už jsem zase na cestě tam. Měla jsem štěstí, že se to po těch měsících právě teď tak pohlo a vlastně všechno vyšlo úplně perfektně podle plánu. Teď už jen, když nespadne letadlo a budu spokojená.

Čau.


P.S.: Tati, tohle je Canada zezhora! :)

2 komentáře:

  1. A co vařila Lufthansa tak dobrýho? Se pochlub, nééé :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. hned jak budu mít trochu stabilnější připojení, pustim se do přidávání fotek ;)

      Vymazat