pondělí 13. února 2012

Hodně, hodně nakupování

Dneska jsem se vzbudila skoro až v deset. Měla jsem pořád pocit, že musí být hrozně brzo, ale když jsem vylezla a koukla jsem na hodinky.. deset. Nahoře ale byli jenom děti, pokřikovali a pobíhali po celym baráku. Kamarádky dětí s nima. Po chvilce hledání, kde jsou rodiče, jsem zjistila, že ještě spí. Nechápu jak v tom hluku mohli, ale dobře. Vrátili se asi ve dvě v noci a oba úplně zničený, unavený.

Děti si vzali nějaký cereálie, já se půl hodiny rozhodovala co si dát k snídani. Znáte to, plná lednice, plná špajzka ale nikde nic k jídlu. Carolyn nakonec upekla v troubě cinnamon rolls. Další věc z krabice. Něco jak dělám já sýrový škneky, jenomže ze skořicí a už připravený v takový ruličce.
Po snídani jsem s Clintem a Veronicou jela nakupovat potraviny do Publix. Řídila jsem celou cetu a šlo mi to!! Ten automat je tak lehkej?! Jezdí to samo. A silnice tak široký? Ani jsem si nevšimla, že je to velký jak kráva! Řídím Hondu odyseey, mimochodem. Udělali jsem neskutečně velikej nákup, všechno a všeho hodně. Clint byl celej nadšenej, že umím udělat lasagně. Vlastně jsem je ještě nikdy nedělala, ale tak mám recept, že jo Maky :) a určitě to nezkazim, abych se neztrapnila teď ;)

Nákup skoro za 350 dolarů, to je skoro náš minimální měsíční plat. Spusta věcí v krabicích, polotovary tady vážně jedou. Nakoupili jsme všechno-hodně cereálií, sušenek a podobně.
Po návratu jsme si udělali k obědu sendvič, chvíli jsem si hrála s Filipem a potom Carolyn konečně dosáhla svého- o co žadonila od té doby co jsem přijela- jeli jsme navštívit místní "mall". Zuzka se potřebovala učit, má teď zkoušky, tak je z toho vystresovaná. Vzali jsme teda všechny děti a jeli s Clintem a stále ještě Carolyninou kamarádkou Andreou (to jí sni doma ty tři dny nepostrádaj?! :D) do obchoďáku. Carolyn s Andreou zmizely a já místo šacování Victoria secret držela za ruce dva prcky, kteří mě okamžitě táhli do hračkářství. Náš cíl byl obchod Build-a-bear, což je vlastně celkem skvělej workshop pro děti, vyberou si tam medvěda, nechají si ho vycpat, dají mu dovnitř do výplně sami srdíčko přičemž si můžou něco přát, pak do "umejou", vyberou si pro něj spousta oblečků, botiček, brejliček a ostatních kravin, který stojí hrozný peníze a budou se za chvíli válet v rohu, vyberou mu jméno a vytisknou "Birth certificate". Je to dobrý nápad, ale vysvětlit dětem, že medvídek má srst a proto nepotřebuje milion šatiček, za který tam rodiče mají utratit nekřesťanský peníze? To je nadlidskej úkol...
Zvládli jsme to a koupili jenom dva medvědy. Už ale vim, kam je nidky nebudu brát, když budeme sami, z toho bych totiž asi zkolabovala.
Největší trága ale přišla v zápětí. Phillip totiž v tomhle obchodě vzal papírový ramínko který se válelo na zemi a pak si s ním hrál. Sophie, která na rozdíl od něj právě dostala medvěda automaticky to ramínko musela mít medvěd nemedvěd. Nejradši bych ho vzala Philipovi a dala jí, jen aby už přestala, ale to by nebylo správný. Nakonec než jsem se otočila, ramínko bylo roztrhaný na kusy a po breku ani stopy. Takže vážně nechápu. K jídlu jsme si koupili gyros a souvlaki a zamířili domů. Vzali jsme to přes Walmart, kde jsem si vybrala lampičku. Moc pěkná, hodí se mi do pokoje :)Večer jsme si dali ještě muffiny co Zuzka upekla (z krabice) a já uložila děti.
Pak jsem si konečně zalezla sem a zjistila jsem, že nejde wifi. Vytáhla jsem teda Clinta z postele aby to opravil. Pak zase tak po hodině se mi povedlo vyhodit si tu elektřinu, takže se vyplo i topení a začala být zima. Na to už jsem neměla nervy a šla radši spát :D

Žádné komentáře:

Okomentovat